Dyskusje o prezentach dla dzieci
By martam
#36526 Dobrze wiecie, że dziecko musi się dobrze czuć w swoim pokoju. Trzeba postawić na coś fantazyjnego. Znalazłam w sklepie Edinos łóżko dziecięce domek https://www.edinos.pl/lozko-domek-miles-23-rozmiary , któe wygląda świetnie. Zawsze na podstawie stelażu można dodatkowo wybudować fort, w którym dziecko będzie się czuło bezpiecznie.
By aleksandra12
#36706 Ja zdecydowanie polecam Nodik - sklep dla dzieci. Kupicie tam wszystko co niezbędne dla pokoju dziecka, zaczynając od łóżeczek i pościeli, po huśtawki, lampki nocne i wiele innych. Wybór jest naprawdę bardzo duży, więc bez problemu znajdziecie wszystko to, czego szukacie. Tym bardziej że ceny są bardzo przystępne.
By Dijon21
#37930 Według mnie jeśli pokój córki faktycznie wymaga odświeżenie i zmiany wystroju to na pewno warto jej coś takie do zafundować. Najlepiej zrobić już taki pokoik, który również będzie odpowiedni gdy trochę podrośnie. Więc elementy dekoracyjne jak dla księżniczki jak najbardziej możesz kupić, ale do tego proponowałabym bardziej eleganckie i uniwersalne mebelki - https://e-babystuff.pl/producent/novelies-meble/novelies-melody/. Dzięki temu, kiedy córka już wyrośnie z etapu księżniczki wystarczy, że usuniesz z pokoiku dziecięce dekoracje, a mebelki zostaną i dalej będą się ładnie prezentowały.
By Karina433
#44443 No nie wiem ale to chyba nawet nie lekka już przesada. Dziecko to dziecko a nie zabawka. Moim zdaniem najlepiej kupić normalne meble i to takie z których tak szybko jednak nie wyrośnie. Ja własnie swojej mam zamiar dokupić jeszcze do pokoju https://slf24.pl/fotelik-uszak-dzieciec ... elvet.html również jest piękny, dodatkowo ponadczasowy bo uszaki moim zdaniem nigdy nie wyjdą z mody.