Dyskusje o prezentach dla mężczyzn
By julianna12
#57175 Facetowi najlepiej kupować praktyczne prezenty, bo z takich najbardziej się cieszą. Ja zawsze jakiś czas wcześniej obserwuję i zastanawiam się, co przyda się mojemu mężczyźnie. Na tegoroczne święta postanowiłam kupić mu słuchawki, bo często pożycza moje, więc jestem pewna, że mu się przydadzą. Wydaje mi się, że jest to jednak prezent na tyle uniwersalny, że można go dać praktycznie każdemu, dlatego polecam CI zajrzeć na stronę: http://bangolufsen.pl/ gdzie można kupić takie słuchawki, bądź też głośniki w bardzo atrakcyjnych cenach.
By sanka
#57733 A co sądzicie o jakimś nowoczesnym i zarazem praktycznym zegarku? Myślę, że to pomysł godny rozważenia. A zwłaszcza jeśli się postawi na jeden z modeli G-Shock https://zegarkicentrum.pl/zegarki-g-shock-meskie/ . Nie tylko wyróżniają się wyglądem, ale są bardzo wytrzymałe i odporne na różne warunki. Już samym wyglądem zwracają na siebie uwagę. Sama dochodzę do wniosku, że dla mojego męża taki zegarek byłby idealny. W sumie na okazję też nie trzeba czekać. Jeszcze fajniejsze są prezenty takie właśnie spontaniczne.
By milksko
#58274 nie wiem jak wy, ale ja wolę rzeczy, które mogą się do czegoś przydać, w prezencie też takie daję jeśli jest taka możliwość. Ostatnio ojcu kupiłem maszynkę do włosów babyliss japońska stal, jest bardzo dobra, cicha i można szybko przyciąć włosy. Wygląda elegancko i nowocześnie.