Jedyne miejsce w którym można dodawać reklamy sklepów.
By nowak198507
#12792 Fajnym pomysłem jest zestaw szklanek lub kieliszków. Ja sama bardzo bym się ucieszyła otrzymując kieliszki dedykowane do konkretnego napoju, np kieliszki do wody. W większości domów jest jeden komplet kieliszków do wszystkiego. Gdy tymczasem występują kieliszki do martini, wina białego, czerwonego, do whisky, kieliszki do wody i wiele innych. Odwiedziłam kiedyś sklep vivaglas i rzeczywiście wybór kieliszków jest spory. Znalazłam tam przede wszystkim markę Schott, która cieszy się renomą i uznaniem a ponadto kieliszki są bardzo trwałe i dobrej jakości.

By dama_pik
#14570 Najlepszym pomysłem jest allegro :) szczegolnie, ze coraz częsciej ludzie wrzucają na licytacje rzeczy, ja włączam tylko snajpera tego https://www.aukcjoner.pl/snajper-allegro/ i licytuje jakies faj e rz3czy, w zaleznosci od tego, jakie znajde. tylko wiadomo, nowe.
By Legion
#16525 Moja siostra jest maniaczka sneakersów i markowych butów więc zastanawiam się czy nie podarowac jej takich butów: https://sklep.adrenaline.pl/pol_m_marki ... -7957.html ze specjalnej kolekcji adidasa. Co o nich myślicie? Mają fajna klasyczną linie i ciekawa kolorystykę ale czy będą dobrze wyglądały na stopie?
By aromar5
#16741 Świetnym pomysłem na prezent dla bliskiej nam osoby są zestawy ślicznie zapakowanych kaw i herbat aromatyzowanych jak i naturalnych. Wiele osób nie wyobraża sobie poranka bez świeżo zaparzonej kawy więc obdarujmy ich tym co lubią 8-) Polecam stronę http://www.aromar.pl znajdziecie tam fajne zestawy prezentowe jak i ogromny wybór kaw i herbat dla każdego.