Dyskusje o prezentach dla taty
By hellenka
#51971 Wydaje mi się , że dobrym i praktycznym prezentem dla poważnego mężczyzny będzie skórzany pasek do spodni. Każdemu z panów przyda się taki na co dzień czy od święta. Jest wiele sklepów gdzie można je kupić, ja najczęściej kupuję męskie paski na https://www.galante.pl/paski-meskie . Mają bardzo duży wybór znanych marek, a mąż jest zawsze zadowolony z jakości i ceny.
By Arkadia
#54604 Akurat mój tata nie lubi zbyt poważnych prezentów, ponieważ to osoba z dużym poczuciem humoru :) Choć do świąt jeszcze zostało trochę czasu to już planuję prezenty gwiazdkowe. Dla taty będę chciała zamówić jeden z takich świątecznych swetrów https://jego-styl.pl/sweter-swiateczny . Jak Wam się podobają? Moim zdaniem te renifery i Święty Mikołaj są super ozdobami. Niektóre są nawet zdobione lampkami.
By Vivat
#54640 Hmmm, poważny prezent??? to mało precyzyjne określenie....Mi się kojarzy przede wszystkim z militariami. Jeżeli chodziło o te rzeczy, to mogę polecić sklep z bronią tu można znaleźć rzeczy po prostu z najwyższej półki dla koneserów ale i dla początkujących. Ważne jest, że pracują tam fachowcy i wszystko wytłumaczą i dobiorą do potrzeb, często mają okazje upominkowe.