Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By abednarz
#57481 Mi udało się znaleźć dobrze płatną pracę dopiero w Niemczech, jestem tutaj od roku czasu i chwalę sobie. Będę niedługo się musiał rozliczyć z podatku ale tutaj https://zwrot-podatkow.pl/zwrot-podatku-z-niemiec czytałem że można ich wynająć i oni się tym profesjonalnie zajmą.
By poirrott
#57569 Jak już mowa o pracy to zastanawiam się nad tym czy macie może jakiegoś swojego sprawdzonego lekarza medycyny pracy? Bo czeka mnie zapewne wizyta u tego lekarza dlatego też pomyślałam, aby udać się po prostu prywatnie. I tak dostałam tego linka https://lekarzebezkolejki.pl/lekarz-med ... y/warszawa dzięki któremu bez problemu zapisałam się na wizytę u lekarza medycyny pracy. Także przynajmniej jeden problem mam już z głowy.
By celinagar
#57570 Obecne czasy są bardzo trudne, dużo firm się zamyka lub redukuje etaty. Warto jednak zapoznać się z prawami, które chronią niektóre grupy osób i nie pozwalają ich zwolnić. Więcej informacji znajdziecie na stronie https://www.apexnet.com.pl/blog/kadry-i ... olnieniem/ . Myślę, że dzięki odpowiedniej wiedzy możecie uniknąć nieprzyjemnych sytuacji lub ostrzec bliskich, że posiadają niektóre przywileje.
By ryan.bret
#57582 Jest wiele portalów pracy, na których można znaleźć naprawdę wiele ofert.
By bedosa
#57587 według mnie ciekawym rozwiązaniem jeżeli chodzi o pracę jest praca przez internet, również ciekawe oferty pracy można znaleźć na stronie TLC https://www.tlc.eu/kariera/. Jest sporo ofert.

______
drabiny ewakuacyjne
Ostatnio edytowano Pn sty 11, 2021 12:52 pm przez bedosa, łącznie edytowano 1 raz
By padberg.carroll
#57617 Szukam pracy już bardzo długo. Na szczęście wybieram się w tym tygodniu na jedną rozmowę.
By malwa98
#58075 Jak już mowa o pracy, to trzeba pamiętać też o badaniach. Ja od kiedy pamiętam korzystam z https://malaklinika.pl/hp/ gdzie znajdziecie medycynę pracy. Warto się zgłosić do nich, ja mogę szczerze polecić.
By bimbox
#58076 Jeśli poszukujecie pracy to z mojej strony polecam Wam korzystać z portali internetowych jak na przykład https://medbra.in/ . Tutaj można znaleźć bardzo dużo ogłoszeń o prace dla branży medycznej z całej Polski. Warto sobie je przejrzeć