Dyskusje o prezentach na wszelkie inne okazje oraz inne rozmowy na temat prezentów
By sasza
#22879 Praktyczne prezenty są najlepsze. W końcu rzeczy są po to żeby z nich korzystać. Mój tata dostał w prezencie etui oraz takie szkło hartowane na swój telefon https://www.movear.pl/pol_m_SKLEP_Ochrona-Ekranu_Samsung-S_Galaxy-S8-386.html i był bardzo zadowolony. Telefon spadł mu kilka razy i nie ma ani ryski. Szkło jest bardzo wytrzymałe, specjalnie szukaliśmy takiego o twardości 9H. Polecam takie prezenty dla wszystkich, którzy cenią sobie funkcjonalność prezentów.

By stejsi
#23120 Jednym z praktycznych prezentów będzie np odpowiednio dobrana butelka na wodę, bardzo przydatny gadżet na każdym pikniku, biwaku oraz kempingu. O coś takiego mi chodzi https://www.trenujesz.pl/wiadomosc/ranking-butelek-na-wode-top-10-najczesciej-wybieranych-ktora-najlepsza/4667/ Do takiego przedsięwzięcia warto się odpowiednio przygotować, właśnie w m.i.n. tego typu najpotrzebniejsze rzeczy.
By epolka
#23370 Kiedy byłam jeszcze dzieckiem, co miesiąc wybierałyśmy się z ciocią na pizzę lub lody. To były czasy. :D Teraz moja ciocia zazwyczaj funduje mi...doładowanie do telefonu. Dzięki temu mam stały dostęp do Internetu i zawsze może mieć ze mną kontakt. Najczęściej robi to przez sieć (chociaż tego musiałam Ją nauczyć) i korzysta ze stron takich jak https://bm.pl/#!/doladowanie-telefonu/doladowanie-do-njumobile. Ja z kolei nie muszę się martwić, bo zawsze mam coś na koncie. :)
By aleksandra12
#23448 Dla kobiet najlepszym i najpraktyczniejszym prezentem są kosmetyki. Nie ważne czy chodzi o kolorówkę, czy o pielęgnację- zawsze się przyda. Dużo pozytywnych opinii ma ten produkt https://pl.oriflame.com/products/product?code=32031 Wydaje mi się, że dla kobiety będzie to strzał w 10.
By Pineapple
#27374 My ostatnio dla znajomych na parapetowke kupowalismy taka narzute na kanape i do tego poduchy w salonie agata :) Pomysl chyba udany, bo byli zachwyceni, a nam udalo sie w agacie zlapac naprawde fajna okazje :)
By wiolasa
#28038 Wiesz co, zamiast kupować jej taki preparat na cholesterol ja wolałabym postawić na edukację i profilaktykę... Mogłaś po prostu pokazać jej ten artykuł: http://dbamoserce.pl/dobry-cholesterol- ... byc-norma/ i poinformować, że na stronie DbamoSerce.pl będzie mogła znaleźć wiele ciekawych i sprawdzonych porad na to, jak poradzić sobie z rosnącym cholesterolem. Moim zdaniem, byłaby to dużo lepsza opcja, naprawdę.
By juliettx
#28259 Lubię robić praktyczne prezenty, które będą później używane. Ostatnio kupiłam chłopakowi nowe słuchawki w Teletorium, bo mu się jedne popsuły.