Dyskusje o prezentach na wszelkie inne okazje oraz inne rozmowy na temat prezentów
By MateunioMatt
#7242 Jakie można kupić praktyczne prezenty? Znacie jakieś dobre sklepy z takimi prezentami? Podpowiedzcie jeśli tak, bardzo prosze.

By SoniaK
#9198 No takie prezenty sa najlepsze. A nie figurki, które tylko stoją i zbierają kurz. Jednym z takich praktycznych prezentów mogą być fajne buty. Ja widziałam,że tutaj www.landersen.pl mają spory wybór różnego rodzaju obuwia ale i nie tylko. Kupując cos takiego wiemy że prezent zostanie wykorzystany.
By sandra111
#11487 Praktyczne prezenty to takie które ułatwiają nam funkcjonowanie na co dzień czy też w pracy czy w domu. Fajnym prezentem dla pracownika biurowego może być program komputerowy na przykład http://infotelecom.pl/k/m/p/kadryplace Pomoże w zapanowaniu nad bałaganem kadrowo-płacowym i wszystko będzie w jednym miejscu. Co ważniejsze pomaga z pismami do urzędów a z tym większość ludzi ma cały czas problem.
By piotr67
#12102 Teraz wiele osób dba o kondycje, a do tego potrzebne są różne akcesoria. Np jak ktoś biega to potrzebuje odpowiednie obuwie oraz ubranie http://www.dobiegania.pl/buty-do-biegan ... c-115.html przeznaczone do tego celu. Szczególnie ważne są buty, aby nie męczyć się oraz nie nabawić kontuzji.