Dyskusje o prezentach dla mamy
By dorianagrey
#37783 Być może młodej mamie przyda się elektryczna niania, wydaje mi się, że warto mieć taki sprzęt. Przeglądnij wpis o elektrycznej niani http://artvocado.pl/elektroniczne-niani ... ka-wybrac/ być może to będzie jakaś inspiracja dla siebie. Zawsze warto mieć wiedzę na taki temat, nigdy nie wiadomo kiedy się przyda.
By zatroskanaja
#37968 Moja mama ostatnio wrócila z spotkania z koleżankami z szkoły. I jest szczególnie zachwycona wyglądem jednej z koleżanek. Która twierdzi że to zasługa kosmetyków azjatyczkich. Więc co mi zostało, znalazłam sklep http://jejustore.pl/ Są tu kosmetyki koreańskie. Oglądam propozycje i wybiorę najlepsze do cery mamy. Bedzie zachwycona.
By Milagros21
#38042 Ja zawsze pytam mamy, co potrzebuję, dzięki czemu prezent się nie zmarnuje :) Ostatnio złożyliśmy się wszyscy z rodzeństwem i tata jeszcze się dołożył i kupiliśmy mamie piękny stolik kawowy http://ekskluzywnestoly.pl/kategoria-pr ... ki-kawowe/ . Mama była prze szczęśliwa, bo od dawna o takim marzyła. Czasem warto się złożyć i kupić 1 porządny prezent :)
By Emis
#38272 Jeśli chodzi o kupno talerzy w prezencie, o czym wspominał ktoś wcześniej. Polecam wam zajrzeć do tego sklepu https://duka.com/pl/jedzenie-i-serwowan ... a/talerze/ . Mają na prawdę bardzo ciekawą ofertę talerzy i nie tylko, a sama przekonałam się o tym, że ich produkty są bardzo dobrej jakości i warto je kupić