Dyskusje o prezentach dla mamy
By mikadusia
#36207 Tak nie do końca się zgodzę z tym, żeby unikać prezentów związanych z pracami domowymi. Moja mama co jakiś czas dostaje jakieś urządzenie i jest z niego zadowolona. Zwłaszcza, że to są takie rzeczy, których sama by nie kupiła, a jak dostanie to z przyjemnością używa. inna sprawa, że z takimi prezentami trzeba uważać, bo nie każdy się z nich tak ucieszy. A poza tym to z praktycznych prezentów to ja kupuję mamie jakieś gadżety ogrodnicze albo kuchenne / grillowe, bo bardzo lubi te sposoby spędzania czasu :) Czasami zdarza się też prezent w postaci książki, filmu albo różnych voucherów np. do kosmetyczki czy fryzjera - dla kobiety to w końcu tez praktyczny prezent :D

By paniola
#36225 Moja mama jest bardzo zapracowana osoba, niedługo są jej urodziny dlatego postanowiłam zabrac ją na wyjątkowy masaż - masaż tajski https://www.thaisun.pl/pl/ Ogromną zaletą masażu tajskiego oferowanego przez profesjonalny salon masazu jest fakt, że może on być stosowany przez osoby w różnym wieku i o różnym poziomie sprawności fizycznej. Także nie trzeba byc mega wysportowanym sportowcem, aby doświadczyć tak cydownego masażu. To skuteczne narzędzie do walki ze stresem, bólem oraz przemęczeniem. Naprawde mozna się porządnie odprężyć podczas takiego masażu.
By BasiaBasia
#36290 Mojej mamie na urodziny kupiłam zestaw ręcznie robionych kosmetyków z https://malafabryczka.pl/kategoria/piel ... -ciala/454 W skład zestawu wchodziło: masło shea, olej z pestek malin i naturalna świeca. Wszystko pięknie zapakowane. Mama była zachwycona. Każda kobieta przecież ceni dobre kosmetyki.
By martam
#36350 Myślę, że kosmetyki to zawsze dobry pomysł na prezent. W końcu kosmetyki przydadzą się każdemu :) Najlepiej wybierać produkty z wyższej półki, czyli na przykład produkty naturalne, ekologiczne. Takie kosmetyki produkuje firma Marual https://www.marual.pl/. Na pewno będzie to dobry pomysł.
By Nikolll
#36726 Ja z siostrą na 50 urodziny mamy kupiłam jej robota sprzątającego na seprrobot.com.pl. Chciałyśmy jakoś mamę obciążyć w obowiązkach domowych sama mieszka także nie ma pomocy, a odkurzanie w jej wieku nie jest lekką sprawą. Mama jest zachwycona także prezent udany.