Dyskusje o prezentach dla mamy
By Moniaa36
#43050 Mamie ostatnio z rodzeństwem kupiliśmy roombę na urodziny. Nigdy nie miała czasu żeby siąść i się zrelaksować bo ciąglę czymś była zajęta. Teraz w końcu ma na to czas gdy robot sprząta za nią :)
By Kaczorek8
#44257 Jeśli chodzi o prezent dla mamy, to jeśli ma swoje święto po black friday, to warto poczekać i skorzystać z kodów zniżkowych na black friday. Na https://kuplio.pl/kupony/black-friday można już znaleźć kody zniżkowe do wielu sklepów, a na pewno to jeszcze nie wszystkie, bo trochę czasu zostało. W każdym razie już można wejść i poszukać, a nóż widelec a znajdziesz swój wymarzony prezent.
By larvek
#44475 Jest wiele fajnych pomysłów na prezent dla mamy, które chciałabym jej zrobić. Z pewnością kiedyś marzy nam się wspólna wycieczka do jakichś ciepłych krajów, ale teraz tak z bardziej realnych rzeczy to wiem, że marzą się mamie meble. Sprawdzałam co teraz jest w modzie i fotele bańka takie jak https://awahome.pl/fotele-banka są bardzo polecane. Macie takie u siebie? Jak się siedzi na takim fotelu?
By depp
#44841 A tego to nie wiem ale tak a propos prezentu to myślę, że bardzo trafionym prezentem będzie na przykład żelazko i najlepiej zamówić od razu w zestawie z deską do prasowania. Na stronie ceneo można wykorzystać porównywarkę cenową co ułatwi nam zakupy. Deski do prasowania też są w szerokiej ofercie i najlepiej wybrać znanego producenta