Dyskusje o prezentach dla mamy

By ewsonx
#7384 Moja mama jest raczej praktyczną osobą, zawsze narzeka że gubią jej się różne rzeczy. Może jakieś pudełeczka, szkatułki, ja swojej sprezentowałam ostatnio fajną niciarkę na przybory do szycia, nicie wstążeczki i inne takie gadżety. Znalazłam ją w tym sklepie internetowym z dekoracjami http://www.dekorwnetrz.pl/ Wpisz w wyszukiwarkę 'niciarka' - coś powinno na pewno wyskoczyć. Mama była zachwycona teraz ma wszystko na miejscu :)
By Rom
#7396 Może jakąś niebanalną książkę kucharską ? Ale nie taką z codziennymi daniami ale jakimiś ciastami czy coś takiego (o ile mama lubi robić cokolwiek w kuchni).
By trampka
#7410 Nie lubię kupować niepraktycznych prezentów. Kupiłam mamie na święta naczynie żaroodporne. Jej lasagne za szpinakiem jest najlepsze na świecie, tylko chyba już z 10 takich naczyń kupiła w markecie-wszystkie popękały :/ zainwestowałam w coś lepszego - brytfannę Termisilu, mama jest bardzo zadowolona, nic nie przywiera i nie pęka. Zastanawiałam się też nad jakimś kompletem ale jednak stwierdziłam że naczynie bardziej jej się przyda. Więc polecam, można tam kupić coś mniejszego typu dzbanek z kubeczkami, duży wybór mają. No i smacznego życzę :)
By mandolinka
#7652 Mnie bardzo podobają się takie zestawy do parzenia kawy http://www.coffeedesk.pl/product/705/Ha ... ia-Harufsa , moja mama uwielbia pić kawę wiec to mogłby być dla niej świetny prezent. Musze porozmawiać z siostą i może kupimy jej cos takiego na zbliżające sie imieniny.