Dyskusje o prezentach dla mamy
By Bignic
#47565 Właściwie zestaw garnków to nie jest najgorszy prezent, też uwczesno o tym myślałam. A teraz akurat są promocje noworoczne w sklepie niemieckiego producenta akcesorii kuchennych Zwilling
Można tanio kupić bardzo atrakcyjny sprzęt z wieloletnią gwarancją
https://zwilling.pl/promocje/promocje-noworoczne-2020/
By nakos
#49484 moja babcia przykładowo musi naprawdę zdrowo się odżywiać więc u niej bardzo ważne jest gotowanie na parze. wcześniej męczyła się z jakąś maszyną która miała tysiąc pięter i nie lubiła na niej gotować. teraz mam zamiar jej zamówić zestaw do gotowania na parze i będzie na pewno dużo łatwiej. Poczytaj sobie o takich garnkach https://naczynia.olkusz.pl/blog/jaki-ga ... ze-wybrac/ - fajna sprawa
By grupka
#49796 Jeśli to ma być rzeczywiście praktyczny prezent to wybrałabym coś z tych propozycji https://duka.com/pl/prezenty/prezenty-dla-babci . Na tej stronie znajdziecie szklanki, kieliszki, koce, obrusy, akcesoria kuchenne, do pieczenia na przykład formy. Bez problemu wybierzecie prezent z którego babcia będzie bardzo zadowolona.
By Gruszeczka
#49973 Moja babcia w prezencie ostatnio dostała irobota który jest bardzo przydatny dla niej. Ma już swoje lata więc jest on dla niej wielkim ułatwieniem w podstawowych porządkach domowych. W obsłudze też nie jest skomplikowany, więc szybko nauczyła się go uruchamiać ;)
By dona89
#63074 Praktyczny prezent powiadacie, że szukacie... A czy sprawdzaliście może co tutaj https://gerlach.pl/sztucce-w-walizce możecie znaleźć? Może właśnie warto byłoby postawić na coś praktycznego do kuchni? Zobaczcie sobie dla przykładu na te sztućce w walizce. Czyż nie robią one wrażenia? Czy nie warto byłoby je kupić?