Dyskusje o prezentach dla mamy
By agamk
#41226 Hej, może to wydać się dziwne (ale na prawdę ma sens!): postanowiłam dać mamie prezent w postaci zabiegu wybielającego zęby. Rozmawiałam już z nią na ten temat i wiem, że taki właśnie prezent ją ucieszy. Zastanawiam się tylko jakiego dentystę wybrać. Czy wybielanie zębów Kraków CMP to dobry wybór? A może polecacie jakieś inne miejsce w Krakowie?
By victoria
#42403 Według mnie super! Sama bym chciała dostać taki prezent, ale niestety musiałam z własnej kieszeni zapłacić za Wybielanie zębów Kraków w CMP. Tak czy tak bardzo polecam. bo warto. Uwierz że zęby bielsze o kilka tonów dodają pewności siebie i od razu bardziej chce się uśmiechać :)
By bratek
#45449 Dobrym prezentem dla starszej osoby jest ciekawa książka. bo w ciszy i spokoju można posiedzieć i poczytać. jest fajna księgarnia internetowa https://www.taniaksiazka.pl/wiezi-krwi- ... 11115.html w której mają dożo pozycji więc łatwo znaleźć odpowiednią zgodną z upodobaniami i zainteresowaniami osoby.
By Milagros21
#45677 Chyba nie chciałabym dostać w prezencie na starość zabiegu wybielania zębów... Wolałabym jakiś przedmiot, coś co kojarzyłoby mi się potem z bliskimi, może jakaś poduszka albo kocyk na jesienne i zimowe wieczory? Dobre produkty z dzianin ma https://jmproducent.pl/ choć głównie oferują hurtownikom to na stronie też jest sklep detaliczny :)
By Adka
#46062 Moi dziadkowie ostatnio dostali roombę, jest to bardzo praktyczny prezent dla nich. Są już starsi i mają problemy z kręgosłupem więc przynajmniej nie będą musieli latać z odkurzaczem po mieszkaniu :)
By Lila45
Adka napisał(a):Moi dziadkowie ostatnio dostali roombę, jest to bardzo praktyczny prezent dla nich. Są już starsi i mają problemy z kręgosłupem więc przynajmniej nie będą musieli latać z odkurzaczem po mieszkaniu :)

my w tym roku rodzicom sprezentowalismy jezdzacy odkurzacz, ciekawe jak im sie sprawdzi
By vitanella
#46121 ja zawsze zanim kupie prezent orientuje sie wczesniej czego gomus potrzeba, moja mama np ma slabe zeby a lubi owoce i warzywa wiec kupilam jej wyciskarke wolnoobrotową Midea by mogla robic sobie soki :D pomysl idealny i trafiony bo uzywa niemalze codziennie