Dyskusje o prezentach dla taty
By Golderniejak
#28848 Skoro użytecznie to może coś do domu/biura? Ja kupiłam tacie oczyszczacz powietrza philips (kupiłam ten model https://www.ceneo.pl/44222658 ) i okazało się, że to modny i przydatny prezent. Salon nabrał nowoczesności i nie ma już tylu śmieci w powietrzu. Ktoś zna ten model? Bedzie trwały?
By mariette
#29269
juliettx napisał(a):Ja się kieruję tym czego tata potrzebuje, czego chce. My zdecydowaliśmy się na to by kupić mu rejestrator jazdy do samochodu. https://www.teletorium.pl/rejestrator-j ... rny/88958/

To akurat całkiem fajny model, mój chłopak też go ma i jest z niego zadowolony.
By jola.pasich
#30002 Fajne prezenty kupicie na www.kwiatyupominki.net
Dla taty można kupić fajne perfumy w kształcie motoru, lub zabawny zestaw z energydrinkiem linki do propozycji daje poniżej:
https://www.kwiatyupominki.net/zestaw-a ... -2346.html
https://www.kwiatyupominki.net/kubek-z- ... -2435.html
https://www.kwiatyupominki.net/perfumy- ... -1985.html
Polecam! :)
By aleksandra12
#31543 Myślę, że lepiej sprezentować swojemu ojcu coś, co będzie wspominał przez jeszcze dłuższy czas. Ja planuję wybrać coś z oferty Super Prezenty . Spełnijcie marzenie swojego Ojca. Może to być kurs kulinarny, a może rejs motorówką po Wiśle? Wybór jest naprawdę ogromny, a ceny jak na takie prezenty, bardzo niskie.
By Szrutka
#31649 Mój tata jest prawdziwym kinomaniakiem. Bardzo lubi oprócz filmów oglądać po nocach seriale. Dlatego też nie mam większego problemu ze znalzieniem dla niego odpowiedniego prezentu. Mam na oku już nowy odtwarzacz blu ray https://www.sferis.pl/odtwarzacze-blu-ray-dvd-2097 stary już ledwo zipie i strasznie go wkurza.