Dyskusje o prezentach dla taty
By Kacperka
#31794 Myślę, że jeśli usiądziecie sobie z tatą i zapytacie wprost, czego potrzebuje - odpowie Wam :) Mogą być to nawet spinacze biurowe - ważne, by to, co dacie miało swoje zastosowanie w życiu :) I tak dostaje się mnóstwo niepotrzebnych prezentów, warto trafić w coś, co będzie używane :) Mój tata zużył swój portfel do tego stopnia, że mu się niemal rozlatuje. Usiedliśmy wczoraj razem, wybraliśmy portfel stąd https://www.modnyportfel.pl/pol_m_PORTFELE-SKORZANE_Portfele-Meskie-100.html i teraz czekamy na przesyłkę. Oczywiście portfel dostanie dopiero w sobotę, ale myślę, że i tak będzie zadowolony! W końcu sam się na niego zdecydował :) Pozdrawiam!
By anielka
#31800 heh, chyba co tata to inne pomysły. u mnie nie tak dawno tata zakupił sobie kamerkę do samochodu, ale ze kupił używaną, to okazało się, że w zestawie niewiele ma "dodatków", dlatego razem z bratem zrzuciliśmy się i kupiliśmy mu https://smartcams.pl/36-akcesoria-do-kamer-samochodowych cieszył się jak dziecko :lol:
By muszkaa
#32044 Ja w tym roku zaszalałam: https://epraktyk.pl/wedzarnia-naturalna ... rewna.html :D Nawet nie wiecie jak się tata ucieszył :D Uwielbia bawić się w takie rzeczy, a jego ostatnia wędzarnia niestety poszła z dymem, dosłownie... Powiedział że tym razem bardziej się postara, a ja znowu będę dostawać od niego przepyszne sery i mięsa jego receptury :D
By wiolasa
#32104 Ja to się tylko zastanawiam co to jest praktyczny prezent, bo dla każdej osoby może mieć to zupełnie inne znaczenie, dlatego też nie będę polecała nic w tym kierunku, a skupie się bardziej uniwersalnym prezencie. Chodzi mi po prostu o czekoladki, sama bardzo często takie kupuję i mam nawet swoją ulubioną firmę. Jest nią producent słodyczy karmello. Skorzystałam w tym roku z oferty na stronie https://www.karmello.pl/pl/dzien-ojca/ i mój tata jako fan słodkości był z tego pomysłu bardzo zadowolony.
By wanda1282
#32511 Cześć Wam, mój Tato właśnie skończył 65 lat i tym samym przeszedł na emeryturę.Wspólnie z moimi dwoma braćmi i ich rodzinami postanowiliśmy zrobić niespodziankę i zamówiliśmy dla niego piękny tort urodzinowy.Długo zastanawialiśmy się nad tym co mu jeszcze kupić.Tato ma problemy z kręgosłupem dlatego stwierdziliśmy, że praktycznym prezentem dla Taty będą masaże lecznicze https://cm.enel.pl/centrum-medyczne/usl ... czy-ZTJs33
Myślę, że będzie to dobry początek emerytury tym bardziej, że masaże złagodzą jego dolegliwości bólowe, a także trochę go zrelaksują :) Co sądzicie o naszym pomyśle na ten praktyczny prezent ?Pozdrawiam.