Dyskusje o prezentach dla taty
By JohnWeek
#65511 Faktycznie Dzień Ojca zbliża się i już najwyższa pora rozejrzeć się za jakimś właśnie praktycznym prezentem. Więc w tym celu zaczęłam przeszukiwać internet i między innymi znalazłam na tej stronie https://artdecor24.pl/blog/prezent-na-d ... -dla-ojca/ kilka bardzo fajnych i niedrogich pomysłów prezentowych. Także dzięki temu znacznie szybciej pójdzie mi wybranie takiego prezentu.
By Ginka
#65612 Praktyczne prezenty są najlepsze. Bardzo nie lubię dawać i dostawać rzeczy, które nie są przydatne. W tym roku wpadłam na pomysł, żeby się z rodzeństwem składać na prezenty dla rodziców, bo dzięki temu kupimy coś naprawdę fajnego i przydatnego. Dlatego w tym roku mamy dla taty ekstra prezent. :D Ekspres ciśnieniowy, automatyczny Cecotec Power Matic-ccino 8000 Touch Serie Nera z gratisami – kawą i kubkiem termicznym :) To z promocji na ekspresy w al.to: https://lp.al.to/doskonala-kawa/ Całkiem spoko opcja.
By gozdziki
#65910 A czy zastanawialiście się może nad wyborem jakiś ciekawych zestawów alkoholi, czy smakołyków? W mojej opinii bardzo fajną propozycją są kosze prezentowe na które zdecydowanie warto zwrócić uwagę jeśli chodzi o prezent z okazji dnia ojca. Podczas poszukiwań ciekawych propozycji warto odwiedzić https://smaczajama.pl/pl/c/Prezenty-na-Dzien-Ojca/215 gdzie już niejednokrotnie zdarzało się mi właśnie u nich je zamawiać i cała transakcja przebiegała po naszej myśli.
By milksko
#65972 u mnie w tym roku to będzie maszynka do włosów, znalazłem tacie fajny sprzecik od Babyliss. Maszynka jest cała czarna i mozna jej uzywać i sieciowo i akumulatorowo. Na pewno bedzie łatwa w użyciu i tato bedzie zadowolony
By Brayank9
#67196 Jak szukać prezentów to tylko tych praktycznych, takie mam zdanie na ten temat. Myślę, że wiele rzeczy może tu się sprawdzić, a nowy telefon będzie jedną z nich. Jak będziecie chcieli kupić właśnie telefon w prezencie to pomyślcie o samsung galaxy s21. Samsungi są według mnie najlepsze.