Dyskusje o prezentach ślubnych
By onamiki
#24595 Mam zaproszenie na ślub brata, który jest za niecałe 3 miesiące i bardzo poważnie zastanawiam się nad prezentem. Jako, że lada chwila wprowadzają się na nowe mieszkanie i sporo rzeczy im brakuje, pomyślałam nad kupnem pralki. Już nawet delikatnie podpytywałam co potrzebują do domu i wspominali, że mają właśnie min. problem co z pralką. Wiem, że woleli by ładowaną od frontu i cicho. Dlatego zastanawiam się czy nie sprawić im w prezencie takiej https://www.al.to/p/260921-pralka-beko-wkb-51022-pl-pty.html? Wydaje się odpowiednio duża, z tego co czytałam jest cicha, prosta w obsłudze, oszczędna i bardzo atrakcyjna cenowo. Co o tym sądzicie? W ogóle pralka jest dobrym pomysłem na prezent?

By Florystyczna
#24604 JA uważam,że najlepszym prezentem dla pary młodych jest jednak koperta z pieniążkami . Sami będą wiedzieli co najlepiej potrzebują do tego zwróci się im koszt wyprawienia wesela.
By Maciej1991
#28216 Jeśli szukasz nietuzinkowego prezentu ślubnego to mogę szczerze polecić sklep z prezentami www.SMARTGIFT.pl ja u nich zawsze znajdę coś genialnego do tego ekspresowa dostawa-zazwyczaj paczka przyjeżdza na następny dzień ;)
By anielka
#32032 Pieniądze to chyba najpraktyczniejszy prezent obecnie i chyba taki, a który młodzi najczęściej liczą. Lepsze to, niż 3 odkurzacze i 7 żelazek :lol: Ale jeśli chce się również podarować jakiś "drobiazg", albo jeśli nie idzie się na wesele i chce się wręczyć symboliczny prezent, to chyba nieśmiertelnymi prezentami są komplety pościeli albo ręczników. Brat ostatnio na swoim ślubie zgromadził całkiem fajny zapas takich kompletów ręcznikwych https://www.eurofirany.com.pl/p/pierre-cardin-komplet-recznikow-malibu-20308 Śmiał się, że zapasu ma na długi, długi czas :)
By Kononek11
#32410 A czy wypada teraz na śluby dawać Młodym prezenty, takie jak pościele, garnki itp.? Czy to już całkowicie wyszło z mody?
By anielka
#33415 A to zależy chyba od młodych sporo. I jak bliscy są dla ciebie. Jak idę też na wesele, to rzadko daję prezenty. Raczej kopertę i niech młodzi sobie sami pomyślą na co przeznaczyć. Ale np. ostatnio robiłyśmy z dwoma koleżankami prezent dla innej koleżanki z pracy, szłyśmy tylko do kościoła, więc - kupiłyśmy zestaw pościeli, zestaw ręczników dla młodych a do tego dorzuciłyśmy kapsułki do prania Surf i butelkę dobrego, czerwonego winka (bo wiemy, że lubią). I tyle :)
By Dijon21
#33977 Skoro chcesz dać bratu praktyczny prezent w postaci pralki to sprawdź sobie jeszcze pralkę Candy Bianca. Oglądałam je ostatnio w sklepie ze sprzętem AGD i muszę powiedzieć, że zrobiła na mnie dobre wrażenie. Przede wszystkim nie jest ogromna i nada się także do mniejszej łazienki. Do tego posiada cały szereg trybów prania, które są funkcjonalne i przydatne.
By Szymon1979
#38474 nie będę nowatorski w pomyśle ale uważam że nadal ciekawym i niebanalnym prezentem może być komplet pościeli. Zwłaszcza pościel 3d 220x200 która bywa cenowo na tyle wysoko a jakościowo nieporównywalnie z ogólnodostępnymi kompletami z supermarketów że z pewnością nowożeńcy docenią ten gest.