Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By Alka87
#35351 Jeśli szukacie dobrego ośrodka do szkolenia kierowców to polecam prawo jazdy Warszawa
Cieszą się dużą popularnością i mają spore doświadczenie

By Enigmatyczna
#36273 Ja moje prawo jazdy bez problemu zdałam w Krakowie, bez chwalenia się poszło mi nawet bardzo dobrze, bo za pierwszym razem, a to podobno trudne miasto. :lol: Kurs na prawo jazdy był prowadzony przez doświadczonych instruktorów, którzy rzeczywiście mieli jakieś pojęcie w tym temacie, więc byłam dobrze przygotowana. Było to więc tylko naturalne, że zdałam bez praktycznie problemu. Ale też się do tego w pełni przyłożyłam, co także ma wpływ na nasze rezultaty, nie ma co tego zaniedbywać!
By Emis
#37605 Słuchajcie a może ktos z was mi pomoże i podpowie gdzie powinnam się zapisać na kurs prawa jazdy gdańsk? Jesli znacie jakąś dobrą szkołę nauki, którą możecie mi polecić będę wam bardzo wdzięczna za pomoc!
By Bella89
#38613 Dzisiaj niestety taki mamy świat, że nie idzie się obejść bez prawka. Wszędzie trzeba dojeżdżać, a autobusy już tak nie jeżdżą jak kiedyś. Ja właśnie planuję zapisać się też na kurs prawa jazdy tutaj http://palgan.pl , bo planuje zmienić prace. A będzie ona w całkiem innym mieście. Także dojazdy pociągiem czy autobusem są wykluczone.