Dyskusje o prezentach dla przełożonych, szefa, szefowej
By KasiaMel
#55255 Cześć!
Szukam dobrego prezentu świątecznego dla moich klientów, gdzie ich szukać i jednocześnie w jakim sklepie będę mógł liczyć na różnorodność i uczciwe podejście do klienta (jak będę potrzebowała pomocy). Pozdrawiam!
By EmilKryl
#55265 Jeżeli o mnie chodzi to polecam zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez Samcza Jama https://smaczajama.pl/pl/c/-POLECANE-Na ... eniowy/565 gdzie znajdziecie świetne alkohole, kawy, czy specjalne kosze prezentowe idealne na nadchodzące święta Bożego Narodzenia. Już niewiele czasu zostało, także warto zacząć poszukiwania :)
By ArkadiuSz
#55310 Jak najbardziej mogę się zgodzić z tą opinią, warto sprawdzić ofertę, a szczególnie świetnie zestawione kosze delikatesowe od Smacza Jama bo ilość propozycji jest ogromna i co ważne na szczególne okazje. Mam nadzieje, że wybierzesz mądrze, a Wasi ważni klienci będą zachwyceni takim upominkiem trafiając w gusta :)
By RafłKil
#55349 Śmiało mogę się zgodzić co do wyboru Smacza Jama, jak mieszkacie w Warszawie to mają swój punkt stacjonarny na ul. Bruna 9. Ja się niedługo wybieram na poszukiwania upominku także da moich pracowników i partnerów biznesowych.
By calora
#55429 Pytanie, ile macie na taki prezent biznesowy pieniędzy. Bo prezenty biznesowe mogą byc bardzo duże oraz okazałe, moga być to również drobiazgi
http://www.jaw.pl/2020/10/czekoladki-z- ... biznesowy/

Jak takie czekoladki z logo firmy. W ostatnim czasie zamówiliśmy takie słodkie upominki dla klientów na targi i przyznam, ze spotkały sie z bardzo pozytywnym odbiorem.
Obrazek