Dyskusje o prezentach dla przełożonych, szefa, szefowej
By KasiaMel
#55255 Cześć!
Szukam dobrego prezentu świątecznego dla moich klientów, gdzie ich szukać i jednocześnie w jakim sklepie będę mógł liczyć na różnorodność i uczciwe podejście do klienta (jak będę potrzebowała pomocy). Pozdrawiam!
By EmilKryl
#55265 Jeżeli o mnie chodzi to polecam zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez Samcza Jama https://smaczajama.pl/pl/c/-POLECANE-Na ... eniowy/565 gdzie znajdziecie świetne alkohole, kawy, czy specjalne kosze prezentowe idealne na nadchodzące święta Bożego Narodzenia. Już niewiele czasu zostało, także warto zacząć poszukiwania :)
By ArkadiuSz
#55310 Jak najbardziej mogę się zgodzić z tą opinią, warto sprawdzić ofertę, a szczególnie świetnie zestawione kosze delikatesowe od Smacza Jama bo ilość propozycji jest ogromna i co ważne na szczególne okazje. Mam nadzieje, że wybierzesz mądrze, a Wasi ważni klienci będą zachwyceni takim upominkiem trafiając w gusta :)
By RafłKil
#55349 Śmiało mogę się zgodzić co do wyboru Smacza Jama, jak mieszkacie w Warszawie to mają swój punkt stacjonarny na ul. Bruna 9. Ja się niedługo wybieram na poszukiwania upominku także da moich pracowników i partnerów biznesowych.
By calora
#55429 Pytanie, ile macie na taki prezent biznesowy pieniędzy. Bo prezenty biznesowe mogą byc bardzo duże oraz okazałe, moga być to również drobiazgi
http://www.jaw.pl/2020/10/czekoladki-z- ... biznesowy/

Jak takie czekoladki z logo firmy. W ostatnim czasie zamówiliśmy takie słodkie upominki dla klientów na targi i przyznam, ze spotkały sie z bardzo pozytywnym odbiorem.
Obrazek
By Tomek17pl
#61779 Nie wiem czy mój pomysł w tej sytuacji się sprawdzi, ale moim zdaniem warto tutaj patrzeć na swoje własne umiejętności.
Ja np. uwielbiam gotować, wiec swoich znajomych zabrałem na wspólne przesiadywanie przy grillu ogrodowym.
Moi znajomi byli wniebowzięci, zadowoleni i najedzeni. Polecam