Dyskusje o prezentach dla dzieci

By grajek
#31685 Ten sklep takapaka to jakoś chyba nie specjalnie wygląda mi na prezenty dla dzieci.. Ale wiadomo, każdy ma swoje upodobania :).
Jakbyście chcieli kupić swoim pociechom coś z rodzaju zabawek terapeutycznych to sobie sprawdźcie w sklepie:
Obrazek
By emux
#35246 Czy ktoś z Was kochani rodzice kupował na prezent książki do języka angielskiego? Chciałabym mojej córce, również 12 letniej kupić zestaw do nauki języka angielskiego ponieważ lubi się uczyć tego języka i interesuje się nim po lekcjach. Znalazłam stronę, na której jest duży wybór książek dla dzieci https://littleforest.pl/ zerknijcie, może akurat Wasze dzieci używają którejś z tych książek. Będzie mi łatwiej wybrać.
By Bejka
#35305 Owszem kiedys się zdarzyło, ale w tym roku zamierzamy spełnić marzenie naszej córki i kupic jej nowe meble. Nawet juz upatrzyliśmy fajne na mebledoktor24.pl. łądne, drewniane i wiemy, że sie jej spodobają, bo ciągle nam pokazuje co się jej podoba. Co prawda powinna to byc wspólna decyzja ale co to by była za niespodzianka, za to jako dodatkowy prezent pozwolimy jej na wybór dodatków i ozdób.
By mondrala
#37864 Według mnie bardzo dobrym prezentem będzie deska typu fishboard jaką możesz kupic w internecie. Ja sama pamietam jak byłam dzieckiem i uwielbiałam jeździć na desce. Wydaje Mi się że będzie to idealny prezent dla dziecka w tym wieku.
By Milagros21
#37928 Ja bym postawiła na coś oryginalnego :) Co powiecie na maszynkę do popcornu https://galeriagastro.pl/domowe-urzadzenie-do-popcornu-akcesoria-gratis-p-4854.html? Oczywiście jeśli lubi :) Taka domowa nie jest duża, z powodzeniem znajdzie się dla niej miejsce w każdej kuchni. Mina dziecka na jej widok - bezcenna!