Dyskusje o prezentach dla dzieci

By aguś1
#25747 Zaglądaliście już tutaj listymikolaja.pl ? Jeśli nie, to myślę, że naprawdę warto, bo dzięki temu można sprawić dzieciom w Wigilię ogromną radość. Dziecko będzie zachwycone, zwłaszcza że Mikołaj na filmie zwraca się do niego po imieniu. Myślę, że warto zdecydować się na takie rozwiązanie.
By mirek86
#26006 Ja dla mojego bratanka kupiłem lego i jeszcze jutro zamówię spersonalizowaną wiadomosć od Mikołaja w postaci wideo - https://www.listymikolaja.pl Myślę, ze młody się ucieszy bo cały czas w Mikołaja wierzy a u nas nikt się za niego nie przebiera. A jak jest u was? też zamawiacie takie wiadomości?
By Ramoneska
#30145 Myślę, że pomysł z lego jest najlepszy, ale oprócz samych zabawek dorzuciłabym coś jeszcze. Żeby miał jakąś pamiątkę, której nie wyrzuci, gdy tylko dorośnie :roll: Sama mam w drodze bratanka i myślę sobie, że fajnie byłoby znaleźć coś ekstrawaganckiego. Może na pięciolecie jego istnienia wybrałabym coś w stylu spinek srebrnych, które będą mu służyć jak młody dorośnie :lol: Ale pewnie lego też dostanie.
By mika96
#30194 Polecam przejrzeć stronę http://rsmax.eu , na pewno coś skromnego się znajdzie :)

Warto przemyśleć kwestię samochodzików zdalnie sterowanych, robotów zdalnie sterowanych bądź dinozaurów zdalnie sterowanych :)

Produkty są dobrej jakości, a ceny przystępne :)
By janekzara
#30524 Dla 4-5 a nawet 6 latka jednym z najlepszych prezentów są klocki, ja sam pamiętam, że to była w tym wieku moja najlepsza zabawka, wiadomo teraz jest konkurencja w postaci MainKraft i innych gierek z klockami jednak nic nie zastąpi chwil spędzonych z dzieckiem podczas budowania zamku lub stacji kolejowej, takie klocki z drewna lub dla starszych lego to zabawka, która rozwija. Jak dla mnie klocki to najlepsza opcja, tu http://dzieckuniekupisz.pl/ogolna/klocki-klocki-klocki/ ktoś też napisał że to najlepsza zabawka