Dyskusje o prezentach dla dzieci
By M4ri4nna
#44981 Jakiego prezentu być nie wybrał/a, uważam, że warto dołożyć do niego kosz słodyczy. Oczywiście kosz miałaby do dyspozycji mama. Dzieciaki kochają słodycze, ale nie mają umiaru. Dziecko dostałoby prezent i kosz słodyczy, ale to rodzic przejąłby słodycze na mądre ich rozdzielanie. Jest to fajny dodatek do prezenty, kto nie lubi umilić sobie życia? Sporo osób mówi, że słodycze są złe, niezdrowe itd. Może to i prawda, ale wszystko jest dla ludzi! Jeżeli spożywasz słodycze raz na jakiś czas w rozsądnych ilościach to nic Ci nie będzie po za uwalnianiem endorfin (hormon szczęścia) do mózgu.
Słodycze, z których możesz skomplementować super kosz słodyczy znajdziesz na stronie: https://spozywczo.pl/hurtownia-slodyczy . Jest to hurtownia ze słodyczami, która posiada bardzo bogaty wybór słodyczy w niskich cenach.
By Rutkowska
#45340 6 latki to niezwykle chłonne głowy. Przygotowując się do nauki w szkole chłoną niezwykle szybko wszelkie nowości. Dlatego ważne jest, żeby podsuwać im zabawki rozszerzające wiedzę, umiejętności, kreatywność, wyobraźnię, budujące pewność siebie, samodyscyplinę ... Nie ma lepszych zabawek spełniających większość tych cech jak gry planszowe. Wśród gier moim zdaniem wybija się gra "Złapmy Lwa" w którą, w wersji na dywaniku grają już przedszkolaki. Dla starszych dzieci jest wersja planszowa zarówno taka dla szkół, jak i wersja domowa. O grze znajdziecie dużo informacji na https://www.zlapmylwa.pl
By Adka
#45403 Fajnym prezentem będzie auto na akumulator ja swojemu synkowi kupiłam mercedesa z toyz :) Będzię w raju jak zobaczy taki odjazdowy prezent :D
By Marget
#46817 A może ucieszyłby się z możliwości przejechania się sportowym autem? Chłopcom w tym wieku można zafundować rajd gokartem, to taki ekscytujący i praktyczny prezent, który pozwoli chłopcu zdobyć umiejętności na torze, a wiedza przekazana przez instruktora z pewnością przyda się na drodze w późniejszym czasie. Wiem, że w Warszawie na Stadionie Narodowym jest świetny tor gokartowy https://kartingowynarodowy.pl/ i można tam zakupić voucher na specjalną okazję. Gokarty mają w sobie pewną magię, którą trudno odszukać w innych rzeczach, na pewno taki prezent będzie dla niego prezentem niezwykłym.