Dyskusje o prezentach dla dzieci
By JohnWeek
#61391 I to jest bardzo dobre pytanie. Bo niby wiemy co taki sześciolatek lubi ale jakoś nie potrafimy się zdecydować. I tak jak przeszukiwałam internet to trafiłam na tę stronę https://poza-domem.pl/deskorolka-dla-poczatkujacych po przeczytaniu której wiem, że deskorolka to bardzo dobry wybór. Pozostaje mi tylko mieć nadzieję, że sześciolatek będzie potrafił się chociaż na niej utrzymać.
By sepaNTOwski
#61894 Na pewno dobrym rozwiązaniem dla takiego dziecka będzie kupienie mu jakiejś fajnej zabawki. Jeżeli nie wiesz gdzie czegoś takiego poszukać to polecam zajrzeć do sklepu z zabawkami https://www.bawsieznami.pl/pl/menu/gry-i-puzzle-dla-dzieci-445.html. Na pewno znajdziesz tam wiele ciekawych ofert :)
By mirek86
#61975 Ja ostatnio widziałam, że sklep internetowy e-babystuff.pl - więcej ma ogromny wybór zabawek edukacyjnych. Może tam zajrzyj? Myślę, że bez problemu znajdziesz świetną, kreatywną zabawkę, która zainteresuje twoje dziecko.
By Beata78
#62460 Dzień dobry, za kilka miesięcy idę na urodziny siostrzenicy i szukam pomysłu na prezent. Koleżanka podsunęła mi pomysł, żeby kupić dmuchany plac zabawa. Pomysł mi się bardzo spodobał i znalazłam ciekawe oferty w sklepie internetowym Magero. Czy ktoś już zamawiał tam produkty i może podzielić się opinią o ich jakości?