Dyskusje o prezentach dla dzieci
By zatroskanaja
#32247 Nie macie pomysłu na prezenty dla dzieci, to warto zerknąć do mojego ulubionego bloga https://nianio.com.pl/category/strefa-dziecka/zabawki/ Tu znajdziecie wiele ciekawych propozycji na zrobienie prezentu dziecku. Moim zdaniem najlepsze zabawki to takie, które rozwijają dziecko, pobudzaja wyobraźnię i uczą.

By Miczek
#32443 Moim zdaniem warto jest poszukać pomysłów na prezent na specjalistycznych blogach. Na blogu opinie-zabawki.pl internauta ma okazję dowiedzieć się wielu rzeczy nt. zabawek dla dzieci. Wpisy podsuwają masę pomysłów na bezpieczne zabawki, którymi mogą bawić się dzieci w określonym wieku.
By szerblok
#32721 Ostatnio zakochałam się w syntetycznym piasku oraz klockach nowej generacji - nie mają już kształtów do których się przyzwyczailiśmy. Tego typu zabawy rozwijają kreatywność i zdolności manualne.
By Lucyna34
#33079 Ja ogromnie polecam hulajnogi dla dzieci, a szczególnie te balansowe dla najmłodszych! :) Nasz 7-latek dostał taką na dzień dziecka i do tej pory jest nią zaczarowany. Na początku nie wiedzieliśmy, czy w ogóle spodoba mu się taka forma spędzania wolnego czasu i czy łatwo załapie równowagę. Jak się okazało, syn już po kilku dniach wiedział jak się jeździ i to my musieliśmy za nim ganiać. ;)

A kupiliśmy dokładnie ten model jak poniżej:

Obrazek
By mondrala
#33263 Jeżeli szukasz prezentu dla 6cio latka to warto zainwestowac dla niego w plecak do szkoły/przedszkola, polecam ofertę tej strony internetowej https://magazyn.ceneo.pl/artykuly/Jaki- ... zoklasisty Jest tutaj bardzo duży wybór w plecakach, dzięki temu że Ceneo.pl to strona w której porównywane są ceny z różnych miejsc. Więc na pewno warto sie zapoznać z towarem na tej stronie. Dzięki niej na pewno nie przepłacisz.
By olivia11
#33270 Dzieciom warto kupić coś, co nie tylko bawi, ale także rozwija. Ja zawsze polecam wszystkim ponadczasowe klocki. Dla chłopca można na przykład wybrać taki model: https://toysbox.pl/klocki/klocki-cobi/y ... 12570.html - moi synowie obecnie mają całą kolekcję w swoich pokojach. :)
By olakarola
#33821 Zamiast o prezentach pamiętajmy że lada moment zaczyna się szkoła. Wiem że dzieciaki na pewno się nie cieszą że mamy koniec wakacji ale rodzice niech pamiętają że trzeba kupić książki a te tanio dostaniecie tutaj https://www.taniaksiazka.pl/tanie-podreczniki-szkolne-na-rok-2018-2019-ksiegarnia-internetowa-a-562.html Wysyłka też jest szybko także zdążycie przed rozpoczęciem roku.