Dyskusje o prezentach dla babci i dziadka
By Marysia_89
#32725 Ja często kupuję babci produkty do robienia na drutach - jest tego fanką. Od dziecka dostaję ręcznie dziergane ubrania, które zawsze mnie zachwycają jeszcze bardziej :)
Aktualnie przymierzam się do kupienia babci więcej włóczek z jedwabiu - jest ich fanką :D
By Ada_lika
#33106 wg mnie dobrym pomysłem jest zorganizowanie imprezy urodzinowej i zamówienie do tego pysznego tortu :)

po pierwsze, to szansa na spędzenie razem czasu, po drugie każdy fan słodkości ucieszy się z takiego prezentu :D

jeśli chodzi o tort, to w przypadku babci postawiłabym na torty klasyczne, takie jak tu: http://tortyjakmarzenie.pl/pl/c/Torty-klasyczne/17 smak szwarcwaldzki lub śmietankowo-owocowy po prostu jest obłędny ;)
By Nikolll
#33332 Dla babci to najlepiej coś zdrowotnego, rozgrzewającego. Z tego co wiem to na zdrowiaczar.pl masz spory wybór rzeczy dla seniorów pasy rozgrzewające czy też maty warto zerknąć może coś znajdziesz dla babci.
By anielka
#33423 A córka ostatnio na imieniny babci postanowiła, że chce zrobić coś sama. Skończyło się na pieczeniu ciastek, cynamonowych, bo to ulubione ciacha babci. Oczywiście z przyprawą cynamon mono od Knorra, bo wychodzą najsmaczniejsze. I do tego piękna puszka, w której ciacha zostały zapakowane i kokardą zawiązane. Rewelacyjnie wyszło, babcia była bardzo zadowolona i ucieszona
By justa34
#33558 Babcie uwielbiają dodatki do wnętrz, ale zamiast kolejnego bibelotu kup jej ładne poszewki dekoracyjne, które położy na sofie w salonie :) Z pewnością na https://www.dekoori.pl/kategoria/poszewki-dekoracyjne znajdziesz wzory vintage i retro, które przywieją wspomnienia młodości :)
By julianna12
#33695 Babcie mają różny gust. No i są w różnym wieku. Ale kosmetyki będą chyba uniwersalne. Tutaj https://blog.ebutik.pl/bioteq-kosmetyki-do-ust czytałam fajny artykuł o kosmetykach do ust. A jak nie do ust to może coś z tego typu https://factoryprice.pl/fao_m_DROGERIA_Twarz_Peelingi-10868.html peelingów? Albo jakieś kremy do twarzy. Wybór jest spory.