Dyskusje o prezentach dla babci i dziadka
By paniola
#35184 Moja babcia jest bardzo stylową i eleganką starsza panią. Lubi być dobrze ubrania i wygląda na zadbaną kobietę. Niedługo jej 80-te urodziny dlatego uważam ze polskie portfele polonez https://krateczka.pl/32_polonez to idealny prezent urodzinowy dla tak dojrzałych kobiet. Babcia nosi także skorzane torebki, także prezent sie doskonale wkomponuje w jej styl.
By lalinn
#35306 Moim zdaniem, najbardziej trafione prezenty to te przemyślane i skierowane właśnie to tej osoby którą chcemy obdarować. Więc zdecydowanie nie jest to zadanie łatwe:) Zazwyczaj bardzo dobrze znamy swoich dziadków, więc trzeba po prostu przemyśleć, co babci czy dziadkowi mogłoby się przydać. Małe praktyczne drobiazgi często bardzo ułatwiają życie. Może to być zestaw ulubionych krzyżówek albo komplet długopisów, dla tych, którzy lubią łamigłówki. Można tez iść w kierunku profilaktyki zdrowia, my w tym roku sprezentowaliśmy dziadkom ciśnieniomierze, a w przyszłym planujemy zakupić koce elektryczne rozgrzewające.
By PrezentyLubie
#39079 Moja babcia uwielbia zdjęcia, dlatego pomyślałam że kupię jej fajne ramki na ścianę i umieszczę w nich jej ulubione zdjęcia. Zamówię parę takich > https://aluramy.pl/ramy-aluminiowe/profil-alu-p ich zastosowanie sprawia, że oprawiane obrazy zyskują wrażenie większej przestrzenności. Dzieje się tak na skutek lepszego wyprofilowania zewnętrznych krawędzi ramki i zaakcentowania jego szerokości. W salonie będą prezentować się doskonale !
By Kaczorek8
#44344 Witam,moja babcia nie jest otyla i jest dosyc energiczna osoba,dlatego pomyslalam,ze wykupie babci zestaw zajec na silowni,takie dostosowane do jej wieku i kondycji. Co sądzicie o jakiejs rozgrzewcze dla poczatkujacych? https://primalife.pl/style/dieta-1000-kcal-jak-wyglada-i-czy-jest-zdrowa Jaka dieta przy takich cwiczeniach?