Dyskusje o prezentach dla babci i dziadka
By ivona
#45647 Można zorganizować babci jakieś ułatwienia mieszkaniowe, może to być potraktowane jako prezent albo po prostu jako gest - wasz wybór. W każdym razie przydatne w tym celu będą baseny do mycia głowy , uchwyty, platformy itd. Sporo jest takich sprzętów, które znacząco ułatwiają funkcjonowanie seniora w mieszkaniu
By calora
#52068 Opcji jest tutaj bardzo wiele i tak naprawdę najwięcej zależy od tego, jakie mamy fundusze. Czy mamy większe fundusze, czy nasze fundusze są jednak ograniczone.
Można podarować
ksiazkę
album rodzinny
kosmetyki
ulubione perfumy
kwiatka
czekoladki

Ewentualnie karnet do groty solnej albo do sauny. Coraz więcej osób starszych się przekonuje z uwagi na dobre właściwości takich seansów. http://www.vitalogy.pl/uroda,pielegnacj ... zalety.htm
By Jacekgraczyk
#52105 Najlepszym prezentem dla babci będzie coś praktycznego. Niestety starsi ludzie często są schorowani i potrzebują pomocy specjalistów. Przez całe życie najbardziej psują się oczywiście zęby, więc dobrym pomysłem byłaby wizyta u stomatologa, np. u https://www.stomatologia-makara.pl/ . Babcia na pewno będzie zachwycona z prezentu.
By login
#52277
heweea napisał(a):Moim zdaniem dla starszej osoby świetnym pomysłem na prezent jest rower elektryczny. Wiadomo, że babcia szybciej się męczy więc po co ma pedałowac jak może jechac bez zmęczenia na takim rowerze. Bardzo duży wybór rowerów elektrycznych jest w sklepie mocnerowery.pl . Ja tam kupowałam ower dla ojca. Panowie bardzo dobrze mi doradzili - pełęn profesjonalizm. Rower dotarł kurierem i był gotowy do jazdy - wyregulowany :) Ostatnio jak kupowałam rower w sieci to musiałam dać do serwisu bo trzeba było wszystko ustawić. Zdecydowanie polecam sklep mocnerowery.

Ja z kolei widziałam rowery elektryczne MUVIKE: https://muvike.pl/ i wydają się być ciekawą opcją. Jeśli oczywiście babcia będzie chciała na nim jeździć, ale widziałam seniorów na takich rowerach i świetnie sobie radzili :lol: potrafią niezłą prędkość uzyskać :)
By MichalinAa
#52453 Moja babcia jest wymagającą kobietą i czasami ciężko sprostać jej oczekiwaniom :P Zawsze zanim kupie jej jakiś prezent pytam jej co by chciała dostać, żeby trafić w jej gusta. W zeszłym roku zażyczyła sobie iRobota taki też prezent dostała. Używa go po dziś dzień i jest zadowolona :)
By robbie.white
#54293 Faktycznie chyba zdecyduje się na pyszne pralinki zamówione przez sieć https://chocolissimo.pl/prezent-na-60-urodziny. 60 urodziny to wyjątkowa okazja, na którą potrzeba wyjątkowego prezentu. Często wybór prezentu na tak doniosłą okazję bywa stresujące, gdyż nie mamy pomysłu na upominki. Każda dorosła osoba marzy o chwili zapomnienia z przepysznymi czekoladkami :)
By maksik
#54505 A może coś praktycznego? Na https://24medyczny.pl/kategoria-produktu/cisnieniomierze/ jest bardzo duży wybór ciśnieniomierzy. Dbanie o zdrowie, szczególnie u osób starszych jest bardzo ważne. Regularne pomiary ciśnienia są zalecane. Więc taki prezent będzie na pewno praktyczny.