Dyskusje o prezentach dla babci i dziadka

By sanqi
#31859 Moja babcia się bardzo cieszyła zawsze z religijnych akcentów, może jakiś obrazek, ładna ikona, np. ze srebra? Ryngrafy też są ciekawe i taki prezent też ma wartość materialną.
By adik356
#31901 Ja także zastanawiam się co podarować swojej babci, bo wkrótce zbliżają się jej okrągłe urodziny i zależy mi na tym, żeby dostała coś wyjątkowego, bo po prostu na to zasługuje. Znajomy podsunął mi pewien pomysł więc chętnie się nim z wami podzielę i może jak poznam jakieś dodatkowe opinie to łatwiej mi będzie podjąć decyzję. W tej szkole językowej https://www.speak-up.pl/szkoly-angielsk ... lidarnosci oferowane są kursy dla seniorów. Babcia całe dnie spędza w domu lub ogrodzie, nie ma towarzystwa rówieśników więc może to byłaby dla niej jakaś fajna odskocznia od codzienności. Nie dość, że nauczyłaby się języka, przynajmniej podstaw, to jeszcze miałaby możliwość pobyć trochę z osobami w swoim wieku, z którymi na pewno znalazłaby więcej tematów do rozmów. Jak myślicie?
By johny5a
#36828 Według mnie bardzo dobrym sposobem na prezent będzie kupno na przykład tkanini z nadrukiem w tej firmie http://centramedycznemedyceusz.pl/ zaprojektuj sama coś ładnego związanego z babcią nadrukuj to w tej firmie i zrób z tego na przykład pościel. To bardzo ciekawy pomysł na prezent.
By KubaSt
#37349 Ja swojej babci ostatnio kupiłem taki preparat https://stopbol.pl/produkty, który skutecznie zwalcza ból. Moja babcia jest bardzo zadowolona z mojego prezentu. Więc jak ktoś ma problemy ze zdrowiem to może to być bardzo dobry pomysł na prezent.
By Kaczorek8
#37558 Ostatnio podszedłem do tematu inaczej niż zwykle, zawsze kupowałem Babci na urodziny jakieś kwiatki i książkę, ale koleżanka poleciła mi rehabilitację :D Babcia ma mocne bóle mięśni, stwierdziłem że wizyta rehabilitanta w domu będzie świetnym pomysłem, znalazłem go tutaj https://rehab-gdansk.pl/rehabilitacja-domowa/ Babcia była zaskoczona, ale poddała się specjaliście, była jak nowo narodzona po wizycie:)
By olga.k5
#37731
sportsmenka napisał(a):Warto popytać w tym temacie znajomych. Moim zdaniem to najlepsze możliwe rozwiązanie.

Popieram
By pomidorek
#37993 Babcia ma 77 lat i pierwszy raz słyszałam, że się na coś skarży. Kocha słońce, ale tego lata upały dały jej zbyt mocno w kość. Na imieniny poprosiła mnie o zamówienie wiatraczka,ale postanowiłam ułatwić jej życie po całości. Wyjechała z dziadkiem do sanatorium, a fachowcy z http://centrumrekuperacji.pl/ montują klimatyzator w ich domu. Będzie miała jak w hotelu:P