Dyskusje o prezentach dla babci i dziadka
By Kaczorek8
#38152 W przyszłym roku z okazji Dnia Babci postanowiłam zamontować babuni rolety. Jesienią wymieniła okna w swoim starym domku, ale zdecydowanie przydadzą się rolety. Babci dom stoi przy samej ulicy i po wymianie okien, które nie maja już listewek na środku, zrobiło się jaśniej. A co za tym idzie bardziej przyciąga wzrok ludzi z ulicy. Mieszkanie na wsi ma swoje plusy, ale też minusy. Wiosną konieczne będzie zamontowanie moskitier, aby zmniejszyć liczbę much i innych owadów. Już znalazłam odpowiednie w sklepie https://grako.pl/kat/do-domu/moskitiery/ , gdzie zamawiałam rolety.

By klerry
#38522 Moim zdaniem powinnaś sobie wejść na stronę https://energy-aaron.shop.pl/ i poczytać więcej na temat odpromienników i neutralizatorów. Wiem, ze sporo osób w to nie wierzy i sadzi, ze to zabobony, ale one naprawde pomagaja w zdrowiu. Lepszy sen, lepsze samopoczucie. Mam 31 lat i bardzo dobrze na mnie wpływają :)
By puchatek
#38736 Ja mam zamiar kupić babci na urodziny nową firankę do kuchni, już mam nawet wybrany dokładny jej model ze sklepu https://kasandra.com.pl/firanki-firanki ... -3_19.html i myślę, że babcia się ucieszy. Zwraca dużą uwagę na takie dodatki w domu, by zawsze wszystko było ładne i schludne.
By johny5a
#39187 Jak szukasz idealnego prezentu dla Babci to polecam Ci się zainteresować ofertą firmy jaką jest https://ctnbee.com/pl/cyfrowy-druk-na-sofii Znajdziesz tutaj możliwość wykonania dowolnego nadruku na materiale w technologii cyfrowej, a później mozesz sie wykazać twórczością i przerobić taki materiał na przykład na pościel czy zasłony, to z pewnościa ciekawy prezent.