Dyskusje o prezentach dla prawdziwych przyjaciół
By dama_pik
#17205 sama często biegam i wiem, że najważniejsze to mieć dużo koszulek bo jak biegasz codziennie to wiadomo jak często przebiera się i pierze takie koszulki bo chyba, że ktoś lubi ten specyficzny zapach :P
Może zamów mu jakąś koszulkę z nadrukiem w klimacie sportu, tutaj masz kilka fajnych propozycji http://www.sferakoszulek.pl/pl/c/Koszulki-sportowe/11
By Joe
#17623 No nie zawsze sobie sam kupuje a to dlatego że nie każdego stać na obuwie z najwyższej półki. Dlatego uważam że takie obuwie jest jak najlepszym pomysłem na prezent. A co Wy o tym sądzicie ? Jeśli zgadzacie się ze mną to ciekawi mnie wasza opinia na temat tego sklepu internetowego jak https://sneakershop.pl/pol_m_KOLEKCJE_a ... -7882.html Mają na prawde ogromną ofertę również butów sportowych więc na pewno każdy znajdzie co nie co dla siebie.
By Czadoman
#17748 oo dla biegacza to jest teraz tyle rzeczy, gadżetów że można poważnie wybierać dniami. Na avans.pl zobacz sobie ile tego jest. Bieganie jest teraz modne, więc jest w czym szperać.
By Aini
#18168 Dobre byłyby też specjalne słuchawki dla biegaczy, dzięki czemu mogą biegać z muzyką w uszach, a te w trakcie biegu nie wypadają.
By ewelina795
#18891 Jak już ktoś wcześniej wspomniał soczewki dla biegacza to dobry pomysł. Sama biegam w okularach i albo podskakują albo parują. Ciężka sprawa. Soczewki rozwiązują te problemy. Duży wybór soczewek jednodniowych jest tu http://www.soczewki.kontaktowe.com/soczewki_jednodniowe-k29-0-3-default.html. Trzeba tylko najpierw poznać wadę wzroku danej osoby. Warto też wcześniej wypytać czy nie nosiła wcześniej szkieł kontaktowych i jakie to były modele.
By bella
#18933 Chyba nikogo nie zaskoczę iż najlepszym prezentem dla biegacza będą dobre buty :) Mój chłopak biega codziennie i ostatnio dużo marudził, że buty jego ukochane mu się rozwalają i musi kupić nowe a to znowu nowy wydatek. Dlatego skorzystałam z tej wiedzy i na mikołaja dostał http://eleven-store.pl/sklep/pl/nike/58 ... t-run.html Jak widać przecena jest więc aż tak się nie wykosztowałam a prezent bardzo mu się spodobał :)
By sasza
#19290 Faktycznie soczewki mogą być dobrym pomysłem ale musimy wiedzieć, jakie dana osoba nosi. Wybór soczewek jest ogromny, zobaczcie sami: https://optiland.pl/soczewki. Ale musimy wiedzieć, jaką dana osoba ma wadę wzroku bo bez tego nic nie wymyślimy :)