Dyskusje o prezentach dla prawdziwych przyjaciół
By PrezentyLubie
#51920 Też muszę kupić jakiś prezent dla biegacza i wydaje mi się, że najlepszym pomysłem będą ubrania sportowe które na pewno wykorzysta. Wiadomo, że jak dużo biega to każdy ciuch się prędzej czy później zużyje. Kupię mu może jakiś porządny, markowy, taki typowo do biegania. Chodzi o to, aby też materiał nie był byle jaki. Te ubrania muszą przepuszczać powietrze. Możecie podesłać jakiś link do sklepu z taką ofertą ? :D
By Anka21
#52132 Normalna sprawa. Ja mogę Wam podpowiedzieć, byście buty sportowe wybierali z głową. Na rynku jest sporo takiego towaru, więc niestety łatwo się w tym pogubić ;) Właśnie dlatego ja często korzystam z takich sklepów jak https://sneakerstudio.pl/ dzięki którym wybór jest znacznie prostszy. Wam śmiało mogę polecić to samo.
By gosiagosia
#52147 Mój ostatni prezent bez okazji to taka koszulka biegowa Nike https://perfektsport.pl/produkt/koszulka-meska-nike-df-miler-tank-szara-CU5982-031. Mąż ucieszony, bo tego typu ciuchów nigdy nie dość :) Moim zdaniem odzież, buty lub praktyczny gadżet zawsze się biegaczowi przyda :)