Dyskusje o prezentach dla taty
By ravioli09
#23587 Według mnie najlepszym prezentem dla biegacza jest np. aparat do mierzenia ciśnienia. Z diagnosis są fajne, moja mama używa i jest bardzo zadowolona. A ten biegacz doceni wartość takiego prezentu, że to dla zdrowia.
By aguś1
#31640 Myślę, że najlepiej zajrzeć sobie do tego sklepu https://mikesport.pl/akcesoria-do-biegania.html . Na stronie znajdziecie wiele różnych rozwiązań dopasowanych do potrzeb różnych osób. Myślę, że z powodzeniem można tam znaleźć prezent dla biegacza. Jest tam spory wybór.
By Cal22.pl
#35367 Kurta czy generalnie odzież nie jest moim zdaniem dobrym pomysłem na prezent, polecam raczej coś praktycznego i zarazem uniwersalnego jak wspomniane wyżej słuchawki dla biegacza czy zegarek smart Watch z funkcją pulsometru.

www.cal22.pl
By wiolasa
#35992 Hmm jak dla biegacza, to może jakieś nauszne słuchawki bluetooth? Również uwielbiam jogging i zawsze zabieram ze sobą słuchawki z https://defunc.pl/produkt/sluchawki-blu ... -oliwkowe/ . Dzięki nim bieganie jest o wiele przyjemniejsze. Jakość dźwięku w tych słuchawkach jest genialna, także zawsze mogę się rozpływać przy moich ulubionych piosenkach :)