Dyskusje o prezentach dla przełożonych, szefa, szefowej
By BartekTrenuje
#9796 Jeśli Twój szef jest biegaczem, lub chciałby zacząć biegać proponuję skorzystanie z usług trenera biegania. Jestem absolwentem AWF, pasjonatem biegania i trenerem biegania z wykształcenia. Trenuję ludzi od dwóch lat, sam pierwszy bieg zaliczyłem w 2005 roku. Gwarantuję profesjonalną opiekę trenerską. Możliwe jest wykupienie pojedynczego treningu wraz z planem treningowym jak i serii treningów lub jedynie planu treningowego wraz z konsultacjami on-line.
Treningi prowadzę w Warszawie, jednak konsultacje on-line możliwe są dla całej Polski. Zapraszam.
Więcej info: http://bartek-trenuje.weebly.com/
By sandra111
#14102 Może impreza niespodzianka ze sprzętem tej firmy http://www.danmel.com.pl/ Można wypożyczyć. Na pewno doradzą w wyborze. Jak solenizant lubi sport to na pewno cię ucieszy z takich atrakcji. Będzie mógł sprawdzić swoją kondycję na innych urządzeniach nie tylko na bieżni.
By Ewa007
#16298 Wiem!!!!!!!!!! Moją ostatniA inwestycją jaeśli chodzi o strój biegacza była czapa!! na chłodne dni idealna kiedys biegałam zawsze bez czapki a teraz nie ma opcji zeby wyszla w chlodny dzien bez http://www.dilmarket.pl/pl/p/Czapka-ASI ... BEANIE/730 Proponuje neonowe kolory bo jest sie widocznym na ulicy
By Rekin
#16698 Moim zdaniem dobrym prezentem będzie magne b6 max. Zalecany przez lekarzy nie tylko przy dużym wysiłku fizycznym. Pomaga on w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni. A też zmniejsza uczucie zmęczenia. Brak magnezu objawy są bardzo nieprzyjemne i dokuczliwe. Sportowców często to dotyka.
By Zycik
#16712 Dla biegacza, to może pulsometr, jakieś fajne, nie rozwiązujące się sznurówki albo taki specjalny wałek do rozmasowywania napiętych mięśni. Jak interesuje go ten sport, to na pewno doceni takie prezenty :)
By Zycik
#16908 Ja właśnie też, dlatego o tym pomyślałam ;) Ogólnie teraz bieganie jest w modzie i wiele ciekawych gadżetów przybyło w sklepach :)
By aguś1
#37392 Z tego co widzę, to tutaj https://www.mikesport.pl/akcesoria-rowe ... erowe.html są ciekawe plecki rowerowe. Jeśli takiego nie posiada, to myślę, że jest to naprawdę fajny i praktyczny prezent na każdą okazję. Na pewno go wykorzysta i ucieszy się z takiego upominku. Na stronie jest też wiele innych praktycznych akcesoriów.