Dyskusje o prezentach na urodziny
By Mardeen
#18461 Moim zdaniem takim prezentem, który sprawdzi się przy wielu okazjach jest zegarek. I przydatny, i też może być fajnym dodatkiem. Na e-zegarki.pl jest bardzo duży wybór, mają tam kilka dużych marek. No i jak tak porównywałam sobie ceny do tych w sklepach stacjonarnych, to lepiej wychodzi kupować przez internet :)
By Wily.pl
#19137 A zaglądałeś może na naszą stronę www.Wily.pl ? Bo jeżeli nie to moim zdaniem teraz jest najlepszy czas aby nadrobić zaległości i wybrać coś na prezent dla brata w niższej cenie, konkretnie chodzi mi oczywiście o monocykl elektryczny, zapraszamy :)
By olakarola
#32641 Jak chcesz sprawić bratu niespodziankę to kup mu prezent taki jak ten https://itnes.pl/notebooki-lenovo-v110/lenovo-v110-15isk-80tl017upb.html Wątpię żeby płakał z tego powodu a na pewno będzie zadowolony. Sprzęt mu wystarczy na poczatek a sklep gwarantuje pomoc i doradztwo w zakresie zakupu.
By Maks231
#42795 Prezent urodzinowy dla brata to może coś z tych śmieszniejszych? Dużo takich prezentów można wybrać, więc nie ma z tym żadnego problemu
By Yen
#42811 Może warto dopasować prezent do waszych wspólnych zainteresowań? O ile takie macie w ogóle