Dyskusje o prezentach na urodziny
By Nowada
Yen napisał(a):Może warto dopasować prezent do waszych wspólnych zainteresowań? O ile takie macie w ogóle

No to jest dobry pomysł myślę :) Więc jeżeli macie takie zainteresowania to warto dopasować do nich prezent, bez wątpienia :)
By Kryswi
#42853 Ja bym kupił jakąś gierkę, tak, żebym mógł sobie pograć wspólnie z bratem. Oczywiście o ile w ogóle zajmujecie się tym tematem
By Maks231
Kryswi napisał(a):Ja bym kupił jakąś gierkę, tak, żebym mógł sobie pograć wspólnie z bratem. Oczywiście o ile w ogóle zajmujecie się tym tematem

Ten pomysł jest zawsze w porządku, dosyć standardowy, ale kto nie ucieszy się z gry? :D
By Nowada
#42881 Moim zdaniem wybór prezentu jest po prostu uzależniony od zainteresowań i w ogóle osoby, którą chcemy obdarować, więc trochę jest tutaj za mało informacji żeby poradzić coś sensownego
By TomW
#42895 Myślę, że gra jako prezent dla brata to dobry pomysł. To jak już jesteśmy w tym temacie, to może coś ze sprzętu gamingowego?
By MichalinAa
#43210 Bratu na 30-ste urodziny wykupiłam lot w tunelu aerodynamicznym w Wielkopolsce. Niby swoje lata już ma a cieszył się jak małe dziecko. Wspominał że jeszcze raz z chęcią tam pojedzie tak mu się spodobało :P