Dyskusje o prezentach na urodziny
By matrix
#1214 Mój brat za parę tygodni skończy 16 lat. Zacząłem się już zastanawiać nad prezentem dla niego ale nic nie przychodzi mi do głowy, może wy polecicie mi jakiś fajny prezent ? Dodam tylko ,że brat interesuje się astronomią, uprawia kolarstwo i kilka godzin spędza przed komputerem.
By juleks22
#1215 Hehe akurat moje zainteresowania.
Astronomia polecam kupić jakiś fajny, dobry teleskop :) Bardzo dobry prezent jeśli w tej dziedzinie się obraca.
Co do kolarstwa - ja bym mu kupił może jakieś fajne opony do roweru? Dobre kosztują :) Albo nowy strój kolarski.
Swojemu synowi sprawiłem taki i jest zadowolony, tyle że na 15 urodziny :)
Z komputerem możesz więcej rzeczy skojarzyć - jakaś gra, może coś do komputera? Szeroki zakres :]
By Róża
#1267 Właśnie to zależy od jego zainteresowań - mam brata w podobnym wieku i one interesuje się majsterkowaniem - to taka nasza złota rączka, więc na urodziny kupiłam mu zestaw śrubokrętów - prezent jak najbardziej trafiony :)
By Romek11
#1277 Bratu to raczej łatwo się kupuje prezenty, ponieważ zna się mniej więcej jego gust. Wspomniano coś o tym, że lubi przebywać na kompie to może kup jakąś najnowszą grę?
By Krycha
#1795 no myslę, żę gra się zawsze sprawdza , no chyba że brat nie jest zapalonym graczem , ale może tez byc jakis ciuch np sportowy ja sprezentowałam kuzynowi ale to prawie jak brat bluzę sportową z nike , kupiłam ja w bardzo dobrej cenie na tanisport.pl i kuzyn był bardzo zadowolony, tylko wiedziałam , że od dawna chce taka także miałam troche ułatwione zadanie, ale może cos cie zainspiruje tam w tym sklepie
By Krycha
#1972 ja jeszcze wpadłam na pomysł , że może cos z elektroniki, na pewno byłby zadowolony może konsolę, kurcze faceci lubia takie gadżety znalazłam taką w promocji co ty na to? ale chyba trzeba by się było z kim złożyć http://www.wasserman.pl/pl/p/Konsola-Xb ... r.MAX/1092 ale taki prezent nawet mnie by się podobał