Dyskusje o prezentach na chrzciny dla dziecka i dla rodziców
By wika
#4820 Ja bym stawiała na praktyke i kupiła jakis drobiazg coś ze srebra/złota plus np bon na zakupy do jakiegos sklepu z akcesoriami dla dzieci!

By Prezentujeprezenty
#5671 Jeśli to ma być prezent raczej praktyczny niż nawiązujący do religijnego charakteru uroczystości to polecam kojec, który na wyjazdach może pełnić funkcję łóżeczka turystycznego - bardzo fajna sprawa, sami z takiego korzystamy i też był to prezent http://www.prezentujeprezenty.pl/2013/07/prezentuje-wakacyjne-must-have-dla.html
By magda86
#9239 Jestem matką chrzestną dziecka mojej siostry, Ustaliłyśmy właściwie wspólnie, że zamiast kupowania na każdą okazję kolejnej niepotrzebnej i drogiej zabawki zacznę dla małego odkładać małe kwoty tak aby po skończeniu 18 roku życia miał ułatwiony start. Znalazłam taka opcję http://pkoubezpieczenia.pl/inwestycje/regularne-oszczedzanie i zaczęłam oszczędzać. Podobno nawet niewielkie kwoty regularnie oszczędzane mogą przynieść w przyszłości niezłą sumę
By farfadelle
#9709 My w tym roku daliśmy matę edukacyjną oraz pieniądze do koperty. Nie widziałam większego sensu w kupowaniu czegoś większego, ponieważ jestem zdania, że rodzice lepiej ocenią co będzie mu potrzebne.
By Aleksandra1988
#23766 Jak chrzciny to ja polecam personalizowaną bajkę https://www.bajkopisarze.pl/ksiazki/books/341
Aplikacja nie jest taka trudna, musisz oczywiście mieć zdjęcia bohatera dnia :) Jest kilka wersij (zakładka personalizuj). Jak wybierzesz opcję druku z twardej oprawie to będzie bardzo elegancko i będzie widać, że nie poskąpiłeś haha. Nie no ale tak serio to ja już bym wolała wydać tą stówkę na pamiątkę, do której rodzice i dziecko mogą wracać niż na zabawkę, którą i tak zniszczy i nie będzie jej nawet pamiętał.