Dyskusje o prezentach dla dzieci

By MartinSom
#8927 A może, a może, a może... to i tamto.

Polecam zestawienie wraz z krótkimi recenzjami popularnych zabawek m.in. dla 3 latków. Najlepiej zapoznać się z opisem zabawek, recenzjami, obawami innych rodziców oraz ich opiniami a dopiero później dokonać wyboru: http://idealprezent.pl/index.php?p=1_6_dla-dziecka
By Mili
#14403 A może zwyczajnie zamiast prezentu zorganizować dziecku urodziny w miejscu takim jak np IncaPlay? To fajna sprawa bo dziecko się wybawi w gronie kolegów po za tym ta sala zabaw ma różne warsztaty więc można połączyć zabawę z nauką.
Myślę, że taki prezent zapamięta. Zabawki się niszczą wspomnienia zostają :)
By Rekin
#14442 A co powiesz na taki prezent? http://www.toys4boys.pl/szwedzki-piasek-kinetyczny-item7226.html Wydaje mi się że to fajny pomysł- dziecko ma namiastkę placu zabaw w domu. A taki szwedzki piasek kinetyczny nie brudzi powierzchni i bawić można sie tak jak w piaskownicy. Dzieciom powinno sie spodobać
By sandra111
#14454 Warto zerknąć tutaj http://www.tatento.pl i poszukać inspiracji. Jest wiele fachowych artykułów o rozwoju dzieci więc można się dowiedzieć co w danym momencie może się przydać, czym się dziecko może interesować. Warto wybrać coś co wspomoże rozwój. Poza tym portal posiada wiele cennych informacji i rozrywki. Są zabawy kreatywne w które warto się bawić z dzieckiem. A także mnóstwo blogów do poczytania.
By Mardeen
#14467 wydaje mis ie ze gra edukacyjna to super pomysł. sama staram sie kupowac dzieciom takie prezenty, ktore zarowno ich bawia jak i ucza czy rozwijaja :) na mikołajki w worku mikołaja zreszta znajdzie sie sporo gier, puzzli itd :) poza tym zdecydowalysmy sie z siostra zamowic mikołaja i sneiżynke do wrecznaia prezentów z teatru dla dzieci kameleon wiec mysle ze to i tak przebije wszystkie prezenty :)