Dyskusje o prezentach dla dzieci
By karski1
#6603 Witajcie

Zastanawiamy się, co będzie najbardziej odpowiednie dla 3 letniego dzieciaka - dziewczynki na prezent. Wolimy, aby było to coś edukacyjnego, ruchowego itd - wiecie o co mi chodzi.

Czy coś takiego: http://www.maxzabawki.pl/p/420/109323/s ... cyjne.html Waszym zdaniem nada się dobrze na prezent? Czy może jest to nieodpowiednie i lepiej kupić jakąś książeczkę?

Jak sądzicie?
Pozdrawiam!
By Ronja79
#6670 To jak najbardziej udany prezent pod warunkiem że gra będzie dostosowana do wieku dziecka a rodzic pomoże mu opanować na początku zasady jeśli będzie taka konieczność. Z ciekawszych gier tego typu polecam dla młodszych dzieci http://bambinoluk.pl/ a dla starszych http://miniluk.pl/ wydawnictwa Res Polona. Są dobrze wykonane i zawierają klocki układające się w rozwiązania przez co nauka staje się przyjemniejsza.
By Misiek44
#7355 Może jakiś labirynt albo stolik edukacyjny lub tablica? Tutaj widziałem ciekawe pomysły http://www.pomocnicymamy.pl/Edukacyjne- ... ne-68.html . Zależy jeszcze czym ta dziewczynka się interesuje bo jeśli lubi rysować tablica będzie idealna.