Dyskusje o prezentach dla dzieci
By mondrala
#28976 Zalezy w jakim wieku dziecko jest, Syn mojej siostry jak szedł do pierwszej klasy to dostał laptop. w szkole juz co raz wcześniej zaznajamia się dzieci z tym tematem. Polecam zakup takiego https://itnes.pl/notebooki-hp-probook-4 ... s16ea.html Idealny na pierwszy komputer do nauki pracy.
By wiolasa
#29053 Ja prezenty dla dzieci (czy to dla swoich czy tez na przykład na prezent) zawsze kupuję z http://www.viki.net.pl/ . To duży sklep dla maluchów w Zabrzu, w którym naprawdę jest w czym wybierać :D W sumie trafiłam tam jak potrzebowałam mebli dla Antosia, ale później kupowałam tam też fotelik, akcesoria no i po dziś dzień jeździmy tam z dzieciakami po zabawki :)
By Hela
#29701 Dzieciaki teraz są mądrzejsze od dorosłych jeśli idzie o sprzęt komputerowy, zatem uważam, że aby dziecko sie dobrze rozwijało musi mieć komputer i to jest najlepszy prezent jaki możemy mu sprawić, oprócz miłości rzec jasna ;) Zerknijcie sobie w wolnej chwili http://leasinglaptopa.pl/HP-7c5f96d3-f965-4063-aa29-46489d19b112 Mają szeroka ofertę róznych firm, ja jednak stawiałabym na HP.
By Kirssteen
#30137 Dzieci są tak już nauczone że prezenty trzeba przynosic zawsze, nawet bez okazji, gdy odwiedzacie kogoś z dzieckiem. Dopiero gdy będziecie chrzestnymi to się o tym dowiecie ;D Ja to już mam stałe zestawy. Znajduje fajne kolorowanki na https://www.tatento.pl/da/77/kolorowanki można je tam wydrukować i dodaje do zestawu oczywiście coś słodkiego, to jest już obowiązek :D
By mika96
#30192 Wydaje mi się, że 5-cio letnie dziecko najbardziej ucieszy się z pojazdu na akumulator, można je zakupić poprzez stronę internetową http://rsmax.eu , duży wybór oraz niskie ceny :)