Dyskusje o prezentach dla dzieci
By Hela
#58321 Teraz dzieci są inne, wcześniej dojrzewają. Wcześniej też mają wymagania dotyczące urządzenia pokoju. Jak macie problem, nie wiedząc, co dzieciakowi powiesić w pokoju na ścianie, dajcie mu do przejrzenia ofertę plakatów https://www.wydrukinasztuki.pl/plakaty/tematy/rosliny Tu są akurat motywy roślinne, bo takie szukałam, ale jest tam tego dużo więcej. Tematyka dziecięca również.
By mysssia
#58732 A i tu może zainteresują was propozycje od https://haribi.pl W tym sklepie bez problemu powinniście znaleźć jakąś fajną zabawkę, a wiadomo że to zabawki sprawdzają się najlepiej jeżeli chodzi o prezenty dla najmłodszych.
By pwlk
#59527 Hm... Rolki wydają się fajną opcją, ale czy córka ma w ogóle swój własny rower? :) Jeśli nie, warto rozważyć zakup tego produktu :)
By Gruszeczka
#60088 Ostatnio siostrzenicy na prezent urodzinowy kupiłam słowną grę Gadka Szmatka i powiem szczerze, że wcale nie jest łatwo wymyślić zdanie, gdzie każdy wyraz zaczyna się na tę samą literę ;) Ogólnie uważam, że różnego rodzaju gry są fajnym prezentem, bo dzięki nim spędza się więcej czasu z dzieckiem :)
By miko
#60212 Ostatnio zrobiłam dziecku niespodziankę i podarowałam mu fajna książeczkę pt " Opowiem ci, mamo, co robią konie " . Znalazłam ją w tym sklepie tutaj https://www.taniaksiazka.pl/opowiem-ci- ... 79616.html . Jest to wyjątkowa pozycja dla wszystkich małych miłośniczek i miłośników tych pięknych zwierzątek.
By Kryśka
#60251 Kupiłam swojej chrześnicy na urodziny huajnogę Scoot & Ride Highwaykick 1, w sumie to hulajnoga i jeździk w jednym. :) Jest bardzo z niej zadowolona, w szczególności, że teraz jest ładna pogoda, to już może jeździć na niej. :) Dobra promocja jest w al.to: https://promocje.al.to/scootandride -10% na hulajnogi i kaski.