Dyskusje o prezentach dla dzieci
By larvek
#42308 Ja trochę żałuję, że kilka tygodni temu jak organizowaliśmy dla córki dziecko nie znaliśmy oferty https://wrotki-wywrotki.pl/mielec/ofert ... inowa.html czyli firmy, ktora zajmuje sie organizowaniem urodzin dla dzieci w nietypowy sposob czyli na wrotkach. Frajda i dobra zabawa gwarantowana. Na nastepny rok juz pomysl mamy zaklepany :)
By Filip534
#42480 Rolki, może jakiś mały rowerek ;) wydaje mi się, że jest to o wiele lepszy prezent niż jakiś nowy gadżet, który tylko zatrzyma na całe dnie dziecko w domu.
By selon
#42915 Polecam nie kupować materialnego prezentu dla dziecka ale zabrać je w jakieś fajne miejsce
do zoo
do kina
ewentualnie do sali zabaw

W Warszawie znajduje się świetna sala zabaw Airo. Dziecko na pewno doceni czas jaki mu poświęciliśmy:
https://airo.fun/kosmiczna-sala-zabaw

Sala znajduje się w Warszawie i jest tam możliwosć zorganizowania na przykład dla dziecka urodzin.
By Kaczorek8
#43156 Witam, zastanawiam się nad prezentem dla dziecka. Rzadko kiedy wyjezdzamy,bo zazwyczaj nie mamy na to z męzem czasu. Co sądzicie o wyjezdzie na mazury z jakimis atrakcjami dla dzieci? Mi w oko bardzo wpadło to https://www.hotelstbruno.pl/ceny-i-pakiety-relaks/wakacje-na-mazurach-z-dziecmi Co o tym sadzicie? Proszę o rady odnośnie przyjęcia córki.
By Milagros21
#43342 Tutaj mają bardzo fajne, edukacyjne zabawki czy materiały do nauki https://mojebambino.pl/4288-szkola-podstawowa myślę że to dobry pomysł na prezent. Można dokupić jakiś dodatek bądź wybrać coś droższego. Ja jestem za tym żeby kupować coś praktycznego. Zawsze można ten pomysł skonsultować z rodzicami dziecka.