Dyskusje o prezentach dla babci i dziadka
By Klara1988
#28173 Jeśli emeryt jest aktywny to polecam poduszki podróżne. Pracuję z grupa starszych ludzi, korzy wykorzystują emeryturę by zwiedzić Polskę i ościenne kraje. Taka poduszka przydaje się podczas podroży autokarem, samochodem i samolotem. Można podkładać ją także pod nogi, aby nie drętwiały. http://pufy.pl/poduszki/240-rogal-amore.html
By helguzia
#32726 A czym interesuje się solenizant ? Mój dziadek na przykład od lat kolekcjonuje monety, a numizmatyka to jego wielka pasja. W tym roku będzie obchodził 80 urodziny i zamierzamy mu z rodzicami sprezentować jakąś ciekawą złotą monetę z https://www.skarbnicanarodowa.pl/ . Wybór spory, więc na pewno uda się coś wybrać :)
By pamelakojder
#33984
Nikolll napisał(a):Może coś w stylu takiego pasa rozgrzewającego http://zdrowiaczar.pl/leczniczy-pas-roz ... -2510.html My z siostra i bratem właśnie się złożyliśmy i coś takiego kupiliśmy babci na urodziny. Z tego co wiem to bardzo sobie chwali, kręgosłup ją dużo mniej boli.


Bardzo polecam taki prezent dla emeryta, u nas się sprawdził świetnie. Kupiliśmy w sumie już jakieś pół roku temu babci na 80 urodziny, właśnie taki pas rozgrzewający. Na dzień dzisiejszy babcia nie rozstaje się z pasem ani na krok twierdzi, że wynalazek genialny szkoda, że wcześniej nie wiedziała o czymś takim.
By vonmerlinka
#34900 Mam przed sobą bardzo ważną uroczystość. Moja babcia znajduje się w domu spokojnej starości w Warszawie https://www.prywatnydomopieki.eu/ i chciałabym jej zrobić małą niespodziankę i wszystkim jej domownikom. Zastanawiam się nad zorganizowania spotkania z interesującą osobą, która przypomniałaby im lata młodości. Co o tym sądzicie?