Dyskusje o prezentach dla mężczyzn
By RafłKil
#42440 Myślę, że warto abyś sprawdził również zwrócił uwagę na jakiś ciekawy zestaw kosmetyków samochodowych i ze swojej strony (a już trochę czasu zajmuję się auto detailingiem) polecam sprawdzić propozycje od Hek Cosmetics https://hekcosmetics.com/ które są bezpieczne dla lakierów, mają neutralne pH i do tego dają świetny efekt w rozsądnej cenie. Myślę, że na pewno się ucieszy jak będzie mógł zadbać o swoje auto również od tej strony ;)
By baska
#50223 Na pewno ciekawą opcją mogą być dywaniki samochodowe. Tutaj https://motohobby.pl/pl/volkswagen-tour ... -1034.html znajdziecie rozwiązania dopasowane do różnych modeli. Myślę, że warto postawić na jakość. Ten sklep prowadzi producent, więc na pewno znajdziecie taki zestaw dywaników, który będzie odpowiedni do danego auta.
By Pawelek1989xX
#50341 Jak prezent dla faceta to najlepiej alkomat. Wiadomo że więksość Panów nie wylewa za kołnierz więc przyda się taki gadżet pod ręką w domu żeby rano sprawdzić swoje możliwości przemieszczania się. Ja sobie sprawiłęm coś takiego -> https://www.combat.pl/001001681-alkomat ... -mini.html . W sumie 200 zł niecałe więc na prezent też okej. pomiar w miarę dobry i dokładny.
By pynia
#50627 Jak lubi motoryzację to na pewno wszelkie gadżety z nimi związane, albo ubrania. Ja ostatnio szukałam koszulki/ bluzy czy czegokolwiek nawiązującego do tej tematyki i trafiłam na sklep, który ma zarąbiste projekty koszulek. Dodam, że jak przyszło mi zamówienie byłam w totalnym szoku jeśli chodzi o jakość, krój itp. więc mega polecam.
To chyba jakaś świeża firma jest, bo jak pół roku wcześniej szukałam czegoś podobnego to niestety, ale nie udało mi się znaleźć niczego sensownego...
Podsyłam link ku pamięci https://streetkingwear.com/