Dyskusje o prezentach dla mężczyzn
By Danifae
#5427 najlepszym prezentem dla fana motoryzacji będzie przejażdżka sportowym samochodem, devilcars.pl takie oferuje, a najlepszą propozycją będzie http://devil-cars.pl/jazda/ktm-x-bow-bialystok/ przejażdżka KTM X-BOW, sprawdź sama zrobiłam taki prezent mojemu misiowi i młodszemu bratu, oba wniebowzięci... i pytają czy na następne urodziny będzie to samo!!!
By marylka
#5561
Danifae napisał(a):najlepszym prezentem dla fana motoryzacji będzie przejażdżka sportowym samochodem, devilcars.pl takie oferuje, a najlepszą propozycją będzie http://devil-cars.pl/jazda/ktm-x-bow-bialystok/ przejażdżka KTM X-BOW, sprawdź sama zrobiłam taki prezent mojemu misiowi i młodszemu bratu, oba wniebowzięci... i pytają czy na następne urodziny będzie to samo!!!


Zgadzam się w całej linii. Jak człowiek ma budżet na taki prezent to nie ma co się zastanawiać. To jest niezapomniane przeżycie dla fanów motoryzacji. Miałam szczęście i dostałam taką niespodziankę od siostry <3 Tylko jak prowadziłam Ariela Atoma na torze Motoprezent. Atrakcja przednia, a auto prowadzi się niczym wyścigowe. Jest takie lekkie i to przyspieszenie ... mhm.. aż ciarki przechodzą po plecach. :) Jak znajdę faceta, który będzie się też tak jarał samochodami jak ja na pewno zabiorę go na taki tor. :)
By Ariel
#5641 :mrgreen: sama skorzystałam przy wyborze prezentu z usług http://devil-cars.pl/prezent U nich można wykupić przejazd po kilku torach wyścigowych w Polsce, wybrać wymarzony samochód, a wybór jest spory, a nawet pościgać się własnym autem. Ceny też mają przystępne, a fan motoryzacji był w siódmym niebie :)
Obrazek
By superran
#13379 To wszystko zależy od finansów, ale te wszystkie breloczki przeszły już do lamusa. Wiem, że to moze prezent z wyszczej półki, ale my maszemu szefowi, który jest fanem motoryzacji kupiliśmy fotel. Dokładnie coś takiego: http://rsfurniture.eu/white/shop/1-2-0- ... rwony.html Jest mega wygodny i szef był zachwycony.