Dyskusje o prezentach ślubnych

By Zuza2574
#14022 Zachęcam do wynajmu urządzenia firmy Fotobudka Polska www.foto-budka.pl W 15 sekund goście dostają pamiątkowe zdjęcia. Do dyspozycji śmieszne gadżety: peruki, okulary, czapki. Gratis księga gości. Zdjęcia drukowane po 2 szt, jedne na pamiątkę dla gościa, drugie do księgi.
By Karinka
#14870 No u nas była taka fotobudka na imprezę, do tego jako prezent dawaliśmy takie podstawki z klipsem, więc każdy od razu mógł sobie postawić i wziąc do domu :) super sprawa :) do tego był album, gdzie można było wklejać zdjecia z dedykacją. Mamy piękną pamiątkę, goście też się cieszyli, a całość nie wyszła drogo. Zamawialiśmy tutaj http://crazybox.com.pl/ także mogę polecić :)
By SickPhoto
#15648 Też uważam fotobudke za najlepszą atrakcję i prezent. Goście mogą się świetnie bawić i zatrzymać zdjęcia i również młoda para dostanie pamiątkę ze zdjęć wklejonych do księgi gości. Polecam fotobudkę Opole http://sickphoto.pl/. Fotobudka Opole z tego co wiem dojeżdża również w inne miejsca polski. :) ;)
By Jacqueline
#17172 Fotobudka to strzał w dziesiatkę ! Byłam ostatnio na 2 weselach i cieszyła się ogromnym powodzeniem. Faktycznie zdjęcia wyskakiwały w dwóch egzemplarzach , jeden wklejaliśmy dla Pary Młodej di ich książki pamiątkowej a drugi można było zabrać :) Bardzo podobają mi się również takie upominki jak magnes na lodówkę, czy mały słoiczek domowej konfitury lub nalewki. Masę tego typu gadżetów możesz znaleźć tutaj https://jakiprezent.pl/dla-dziewczyny, wystarczy tylko okreśłić okazję, bądź wiek osoby, której prezent ma być dedykowany.
By Mili
#23476 Wiele osób daje mini upominki w formie ciastek z zawieszką . Jeżeli jednak chodzi o wspomnianą foto-budkę uważam, że jest to świetna atrakcja dla gości. Oni https://www.mimofoto.pl/fotobudka-warszawa mają bardzo ciekawą ofertę właśnie z fotobudkami. Więc jeżeli interesuje Was taka atrakcja to warto sobie zajrzeć :)