Dyskusje o prezentach dla przełożonych, szefa, szefowej
By MateunioMatt
#4682 jaki można kupić prezent dla gracza? dodam że ma to być dla szefa, więc kompletnie nie mam pojecia co można kupić. Pomocy!!!
By danko
#6383 nawet bardzo szerokie ..
gry to mu lepiej nie kupuj, bo możesz nie trafić, raczej jakieś gadżety z grami, świecącą myszkę, fajny joystick - coś w tym guście. Ja też jestem graczem... ale gram w gry darmowe jak np. need for speed world , hero zero itp - i jakby mi ktoś płatną grę kupił to nie wiem czy zyskałoby to mój zachwyt.

:mrgreen:
By ninka
#6563 Można też kupić np. klawiaturę przeznaczoną specjalnie dla graczy, kupiłam taką mojemu bratu i był bardzo zadowolony. Oczywiście trudno będzie trafić w gust Szefa, bo wybór na rynku jest spory. Co do gier, to tak jak przedmówca to bym odradzała, bo tu może być różnie. :roll:
By Kirssteen
#37935 Tu na pewno wybór elektroniki i akcesoriów jest bardzo duży. Profesjonalnego i amatorowi gier komputerowych przyda się z pewnością odpowiednia myszka, klawiatura, słuchawki, czy tez fotel. Tak samo możecie sobie zajrzeć na stronkę https://mobiusdesk.pl gdzie zamówicie nowoczesne i wygodne biurka dla graczy. Z pewnościa każdy miłosnik gier PC ucieszy się z takiego prezentu
By FranczeskaWil
#39174 Tu gama produktów jest bardzo duża. Najprościej w sumie jest kupić jakąś grę, na pewno każdy gracz ucieszy się z takiego prezentu. Także powinniście zajrzeć na stronkę https://aerocool.com.pl Aerocool proponuje profesjonalne akcesoria dla graczy. Znajdziecie tam między innymi wentylatory, obudowy komputerowe, słuchawki, myszki, czy też klawiatury dla graczy