Dyskusje o prezentach dla przełożonych, szefa, szefowej

By mariola685
#17687 Jak informatyk to pewnie dużo drukuje. Może warto pomyśleć o drukarkach z systemem ITS, gdzie drukowanie jest tanie i wydajne. Moim zdaniem warto je kupować, sama taki model mam i jestem z niego zadowolona, a teraz są w promocji tzw. http://www.epson.pl/zwrot . Taki zakup może być jeszcze tańszy niż zwykle.
By mikorel
#31616 Mam kuzyna informatyka ma 19 lat i ostatnio ma on coraz więcej pracy chcę mu zrobić prezent i znalazłem coś w stylu http://www.superkopia.pl/kserokopiarki-używane-konica-minolta-warszawa co sądzicie o zakupie używanych akcesoriów biurowych? Warto czy lepiej dołożyć i od nowości mieć? Proszę o wypowiedzi osoby, które faktycznie znają się na temacie :-)
By klerry
#34541 Jeżeli ten informatyk posiada w domu drukarkę atramentową (a sądzę, że tak) to możesz mu zrobić praktyczny prezent w postaci zamienników tuszy do drukarki. Znalazłem nawet stronę https://dobretonery.pl/ z której bez problemu zamówisz coś takiego. W ofercie mają różne zamienniki do wielu drukarek także powinno być ok.
By jolunia88
#34849 Prezent dla szefa? ;D Jeszcze zaden mój szef nie był dobry żeby zasłużyć na prezent. W mojej firmie nigdy się nie składamy dla szefostwa. ale między sobąś robimy sobie i prezenty i organizujemy spotkania.
By mikalinka
#36488 Oj, nigdy nie byłam dobra z informatyki, a obsługa komputera to dla mnie czarna magia. Bez informatyka ani rusz :p Na szczęście mój znajomy we wszystkim mi pomaga. Przydałoby mu się jakoś odwdzięczyć :p