Dyskusje o prezentach dla babci i dziadka

By anielka
#31803 a u mnie dziadek pozazdrościł tacie i sprawił sobie kamerę. Ale goga nie poprosił o pomoc czy podpowiedź i został bez kilku funkcjonalnych i przydatnych rzeczy. No to dostanie na imieniny https://smartcams.pl/36-akcesoria-do-kamer-samochodowych i niech jeździ z kamerka jak tak bardzo chce ;)
By Beniak
#32002 A może warto byłoby doradzić się w tym temacie znajomych? Moim zdaniem to jest bardzo dobre rozwiązanie.
By lysy667
#32219 Cześć! Chciałbym się do Was zwrócić z pewną sprawą. Zaraz będę musiał nabyć jakieś ciekawe podarunki. Czy posiadacie może w tej kwestii jakieś doświadczenie i wiecie co warto byłoby nabyć? W ostatnim czasie w oko wpadło mi buty zimowe męskie wyprzedaż. Co o tym mniemacie?
By kk001
#32732 Kierowca to facet z krwi i kości tak więc myśle,że zaproszenie na jakaś dobra i syta kolacja będzie idealna ! Zobacz sobie na oferty pobliskich knajp. Jeśli jesteś z Wrocławia lub okolic ,to polecam ROAD
By onamiki
#32932 Ja bym postanowiłam na coś praktycznego. Może na przykład taka nawigacja samochodowa https://www.al.to/p/335086-nawigacja-samochodowa-navitel-f150-5-polska-dozywotnia.html? Ta ma duży -5 calowy wyświetlacz, bezpłatne aktualizacje mapy Polski, bazę fotoradarów, rozbudowaną bazę POI (POI to punkty użyteczności publicznej takie jak bankomaty, restauracje, czy atrakcje turystyczne) i asystenta ruchu co moim zdaniem jest bardzo przydatne. Myślę, że taki prezent mógłby mi się bardzo spodobać.