Dyskusje o prezentach na wszelkie inne okazje oraz inne rozmowy na temat prezentów
By Jack
#881 Moja żona jest w ciąży i chciałbym jej sprawić jakiś drobny prezent w ramach podziękowania za pociechę którą nosi w sobie. Nie chciałbym popełnić jakiegoś nietaktu, dlatego zwracam się z pytaniem, co by to mogło być? Koszt tak do 100zł.

By kasiaa8
#1306 Jak kobieta w ciąży to wiadomo, że musi nosić ubrania takie dla kobiet w ciąży. Może jakieś fajne ubranie dla kobiety w ciąży? Widziałam w sklepach, pełno tego jest, całkiem ładne, nie drogie, i za pewne wygodne.
By MariaAdamek
#28934 Myślę, że kobiecie w ciąży można w ramach prezentu wręczyć jakieś przepyszne i zdrowe przekąski. Najlepiej jeśli będą to produkty ekologiczne. Fajne rzeczy można dostać w Sklepie Młyn Oliwski. Ja tam akurat kupuję zazwyczaj białko sojowe, ale zauważyłam, że jest również wiele produktów dopasowanych do potrzeb kobiet w ciąży oraz młodych mam.
By sasza
#30027 Myślę, że całkiem ciekawym pomysłem na prezent mogą być badania genetyczne w ciąży. Moim zdaniem wynik takiego badania jest dla przyszłej matki ważniejszy niż każda rzecz materialna. Wydaje mi się, że każda matka chciałaby być pewna tego, że jej dziecko urodzi się zdrowe.
By Ludmiła
#31549 A może sprawdź sklepy internetowe oferujące kosmetyki dla kobiety w ciąży.Kosmetyki zawsze są dobrym prezentem a w tym przypadku będzie to przyjemne z pożytecznym.Dodatkowo takie sklepy z artykułami dla kobiet , oferują od razu fajne i przydatne akcesoria dla maluszka. Może to być mleko modyfikowane, kaszki smakowe z różnego rodzaju zbożami,owocami,witaminami a nawet probiotykami https://biobaby.pl/pol_m_Zywnosc-dla-Dz ... i-155.html jak również kosmetykami,herbatkami.Póki co,warto zadbać tylko o swoją kobietę, przyszłą mamę,ale warto zapamiętać ten adres, by po narodzinach dzidziusia móc z niego skorzystać.
By onamiki
#31604 Jak dla mnie najlepsze są praktyczne prezenty dlatego zaproponowałabym podarować przyszłej mamie taką wideo nianię https://www.al.to/p/355094-niania-elektroniczna-vtech-niania-elektroniczna-z-kamera-bm3200.html. Na kolorowym, 2,8-calowym ekranie LCD o rozdzielczości 320 x 240 pikseli można obserwować dziecko gdy śpi, bawi się, czy raczkuje. Dwukierunkowa, bezprzewodowa komunikacja między nadajnikiem i odbiornikiem stosuje innowacyjną technologię Frequency Hopping w paśmie 2,4 GHz. Urządzenie wyposażono w tryb nocny, dzięki czemu nawet przy słabym oświetleniu wyraźnie wszystko widać. Dodatkowo wyświetlacz stale pokazuje aktualną temperaturę panującą w pomieszczeniu. Myślę, że to idealny i bardzo przydatny prezent.
By Nostalgia
#31903 Zależy w sumie jaki jest możliwy przedział cenowy. Ja polecam kupienie czegoś co się przyda jak dziecko przyjdzie na świat. Na przykład takie buteleczki: https://www.allecco.pl/42811,avent-natu ... wy-0m.html
150zł to taka fajna cena i na pewno jej się przydadzą.